Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

UAD Pultec Passive EQ Plug-In Collection


Hobkins

Kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy valaki használta-e már az új Pultec Eq-t. Én személy szerint azért nem próbáltam még ki, mert még a 6.0 progival használom, és nem szeretném frissíteni, mert sok "rosszat" hallottam az újabb verziókról, de azért kíváncsi vagyok, hogy mennyiben lett jobb a kicsike (egyáltalán jobb lett-e, és megéri-e az árát). A segítségeteket előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy valaki használta-e már az új Pultec Eq-t. Én személy szerint azért nem próbáltam még ki, mert még a 6.0 progival használom, és nem szeretném frissíteni, mert sok "rosszat" hallottam az újabb verziókról, de azért kíváncsi vagyok, hogy mennyiben lett jobb a kicsike (egyáltalán jobb lett-e, és megéri-e az árát). A segítségeteket előre is köszönöm!

Milyen rosszakat?

Arra gondolsz amit az UAD weboldaláról le lehet szedni a 7.1 vezió szoftot?

Link to comment
Share on other sites

Milyen rosszakat?

Arra gondolsz amit az UAD weboldaláról le lehet szedni a 7.1 vezió szoftot?

Arra, amivel pl. Töfi is bajlódott. A gombok nem úgy működtek, ahogy kell, és nekem UAD-1 is van, amit nem tudnék használni az új verzióval, ha jól értelmeztem anno a dolgokat.

Link to comment
Share on other sites

Ja, a 64 bites átálllásban nem nagyon jeleskedtek, de már nagyjából rendben van.

A gombok tekerését amúgy sajnos direkt baszták el, nem szoftver hiba.
Fel nem foghatom, hogy ez mire volt jó, amikor korábban kifogástalanul működtek.

Úgy látszik minden cégnél van egy idióta programozó, aki életében nem dolgozott

még egyetlen lemezen sem.

De amúgy meg nagyon jól szól.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...