Jump to content
Ménemszól.hu

Elvitték a telefonunkat


A/D

Recommended Posts

bocs még egy kételkedés a lerak és a felvesz közötti távolság!!!!!

attachicon.giflerak 1.jpg

attachicon.giffelvesz 1.jpg

 

 

van vagy 30 cm.... jó nagy iPhone :D

 

de ismételten ha tényleg megtörtént akkor elnézést, csak ezeket elég fura dolgoknak tartom.

 

Ezt jól benézted, mert a videón az első képnél nem "lerak" hanem a pult alól felemel egy hordozható cuccot amit bevisz a másik helyiségbe. Szóval a mobil lerakás korábban történt.

A csákó egy kocsikulcsot markol a jobb kezében szóval nem a szomszéd utcából jött (valószínű nem a Keleti környékén lakik), ráadásuk úgy fogja hogy akár egyből használni is tudja ha esetleg utána futna valaki a boltból.

Link to comment
Share on other sites

Ezt jól benézted, mert a videón az első képnél nem "lerak" hanem a pult alól felemel egy hordozható cuccot amit bevisz a másik helyiségbe. Szóval a mobil lerakás korábban történt.

A csákó egy kocsikulcsot markol a jobb kezében szóval nem a szomszéd utcából jött (valószínű nem a Keleti környékén lakik), ráadásuk úgy fogja hogy akár egyből használni is tudja ha esetleg utána futna valaki a boltból.

a videó szerint akkor rakja le a telefont Tamás, ott a felirat youtubeon.... én nem néztem be, pont ezt mondom hogy semmit nem rakott le akkor, hanem elvisz egy racket vagy akármit...

 

de ahogy írtam a "videó alapján"

Link to comment
Share on other sites

Tudjuk már ki az ember, ugyanis rögtön utánunk egy cukrászda pénztárgépébe nyúlt és egy ottani dolgozó pénztárcáját is elvitte. Egy szemlélő kiszúrta és felírta a rendszámát. Ma voltak itt nyomozók, és azt mondták tudják ki a tag.

 

A további részleteket is közölni fogjuk.

Link to comment
Share on other sites

Tudjuk már ki az ember, ugyanis rögtön utánunk egy cukrászda pénztárgépébe nyúlt és egy ottani dolgozó pénztárcáját is elvitte. Egy szemlélő kiszúrta és felírta a rendszámát. Ma voltak itt nyomozók, és azt mondták tudják ki a tag.

 

A további részleteket is közölni fogjuk.

 

Jó esetben meglesz a telefon, a tag sajnos gondolom pár óra múlva szabad mint az esetek többségében...

Egy bolti lopásnál is pont ugyanez volt, a nyomozók a felvételek átnézése közben mondták ismerik a tagot de kb. 1 hónap után ismeretlen tettes miatt lezárták a nyomozást... vagy jó esetben más dolog miatt elkapták

Link to comment
Share on other sites

kicsit furát mondok:

megnéztem a videót kockáról kockára, és nem látom a telefont a jobb kezében mielött lerakná, pedig feltevés szerinte igy tesz!

tehát nem tesz le semmit az asztalra hanem felemel valamit mikor elindul, és mosolyog valakire...

az egész olyan mintha megrendeztétek volna:

- elkövető felvétele

- bejön AD a képbe majd kedvesen érdeklődik hogy segíthet e valamiben

- nem köszi mondja a Thiefet alakító fiatalember

- majd jön a Tamás - akinek semmi nincs a jobb kezében - és nem teszi le a nem létező telefonját, hanem felemel valamit és azzal megy ki a képből

- majd az elvileg ottmaradt telefont  és az ügyfélnek hátat fordítva kimentek a képből , hogy elkövethesse az akciót!

 

ha ez reklám, akkor nagyon jó lett a virál marketingre alapozva, ha nem akkor bocsánat :D

 

De abban a kézben telefon nincs az 100% és mi értelme lett volna lerakni az ügyfél elé a telefont!!!

 

attachicon.gifno phone1.jpg

A sors úgy hozta. hogy sokfelé megfordultam a világban. Egy nagyon érdekes dologra felfigyeltem, ami nálunk van, máshos még nem tapasztaltam. 

Mi magyarok mindenhol a csavart, a trükköt keressük, soha nem elégszünk meg az egyenes tényekkel. Ennek egy másik megnyilvánulása, hogy mindenhol a kiskapukat keressük és nem fogadjuk el, hogy azok nem mindenhol vannak (csak nálunk).

Erre nem lehetünk büszkék.

A fenti megjegyzés is ebből a mentalitásból fakad. Biztos csak kitalálták és megjátszották az egészet, hogy ezzel is reklámot csináljanak maguknak...

Szerinted ettől több szimpatizátort fognak venni a boltban egy ilyen kis frankó "reklámfilm" jóvoltából, hotelsinus?

Link to comment
Share on other sites

Ha ez viral marketing lett volna, akkor a videó végén Silk elővenné a fórum avatarjáról ismert Zorro szerelést és a bejáratnál egy 0dB-s üvöltés kiséretében egy z-pole filter jelét tetoválná a homlokára majd visszavenné a telefont.

Link to comment
Share on other sites

de srácok én csak megjegyeztem!!! sőt kikötöttem a végén hogy természetesen !!!BOCSÁNAT HA NEM íGY VAN!!!!

csak egy észrevétel volt ennyi.. nem kell túlgondolni a dolgot, se túlragozni

még azt is odaírtam hogy a VIDEÓ ALAPJÁN ahol a komment jelzi hogy Tamás leteszi a telóját, reflektáltam a videóra ennyi

se több

se kevesebb

se kiskapu

se csavar

se viral marketing

pedig jobb lett volna :D

Link to comment
Share on other sites

Hotelsinust ne bántsátok, abból dolgozik, ami a rendelkezésére áll. Megvizsgálja a részleteket, nem végkövetkeztet csak ötletel, meg leírja, ami látszik. Szeretem a rejtvényeket és picit zavar, hogy nekem ez fel sem tűnt.

 

Nekem egyszer lopták el saját, zárt tárolóból egy nem olcsó bringám. Igazából nem is az zavart igazán, hogy elvitték és nincs, hanem amiatt ment fel a pumpa bennem, hogy hogyan merészelt bárki ellopni tőlem vmit.

Az ilyeneknek első lopásért egy, majd a másodiktól kezdve két ujját vágnám le. Sorsolva az ujjak között. 3 alkalom után már nehézkesen menne a seggtörlés is számára. Hátránya, hogy lenne egy rakás munkaképtelen nyomorék, akiket etetni kellene.

Link to comment
Share on other sites

Gyerekek ne jószívűsködjetek.

 

Tegyetek feljelentést - könyörgöm - két dolog miatt is!

 

A kép alapján a rendőrségi információs rendszerből a személy simán beazonosítható. Rutinmunka.

A videótok extrán jó minőségű a hang is- ez külön fontos. Ilyen bizonyíték nagyon ritkán van egy ügyben....

A srác sec perc alatt meglesz és a következő van, ha tagad a bíró nagyon meg fogja kenni, ha beismer mehet az ügy közvetítői eljárásra, ahol a sértett is ott van és higyjétek el élete legkeményebb óráját fogja ott eltölteni, amikor a sértett szemébe kell mondania, hogy bocs "köcsög" voltam és csak akkor szabadul az ügyből ha a kárt megtéríti.... + esetleg a káron felül amit okozott a telefonszámok stb. elcseszésével

 

higyjetek ez a szakmám.....

 

mindenben állok rendelkezésetkere.....

 

kérlek adjatok neki ügyet, megérdemliiiiii....

 

Péter

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...