Jump to content
Ménemszól.hu

FEKETE PÉNTEK AKCIÓK 2016.


A/D

Recommended Posts

Hivatalosan 2016. november 25-ére esik ezévben a Fekete Péntek, ami pár éve itthon is hagyomány lett. Ilyenkor számos kereskedő kedvezményekkel kedveskedik az esemény alkalmából. Gondoltam összegyűjthetünk ide jó akciókat. Részemről idő előtt bejelenthetem félhivatalosan, hogy a Hit Space ezévben is készül, a hírlevet hamarosan kiküldik.

 

black friday 2015 deals.jpg

Link to comment
Share on other sites

18 perccel ezelőtt írta draco draconis:

ON Hát ha mehet a konkurencia is akkor mondok egy akciót a szintiseknek: Waldorf Blofeld key 185.000 Ft-ért a Muzikernél.

Istenbizony közösséginek szántam ezt az oldalt. Vagyis mehet minden amire a népeknek szüksége lehet és legális :)

(Mondjuk ettől függetlenül megérett egy nem túl zavaró hit space reklám felülre, épp most beszéltük. mint szponzor)

Ami a többit illeti, mások akcióit mi is tartjuk. Mondjuk a Muzikernek van raktáron Blofeld Keyboardja.

Link to comment
Share on other sites

Az AudioWorks Hangtechnika Black Friday 2016 ajánlata

aw-bitwig-black-friday-sale-201611.png

Bitwig [Link]
A Bitwig Studio és a Bitwig 8-Track -> Studio Upgrade rendeléseket 66.666 HUF áron teljesítjük (kb. 35% kedvezmény).

Oyaide [Link]
Vásárolj 3 darab Oyaide NEO d+ terméket és a 7.620 Ft értékű prémium NEO d+ kábel hordtáskát ajándékba adjuk.

Cymatic Audio (ez annyira friss, hogy hivatalosan még be sem jelentettük) [Link]:
A Cymatic Audio LR-16/LP-16 16 sávos USB médiás Recorder/Player BF2016 ára: 99.990 Ft.

ECHO
Mondj pofátlanul alacsony árat az ECHO AudioFire2/AudioFire4 (FW400/FW800) és ECHO Indigo IOx/Indigo DJx (ExpressCard34/54) interfészekre, és viheted is!

Pop Audio [Link], iConnectivity [Link] és a fent említett gyártók:
Értékhatártól függetlenül az ország területén belül ingyen házhoz szállítás utánvét opcióval.

 

A fenti ajánlat a 2016/11/30 22:00-ig beérkezett és visszaigazolt rendelésekre vonatkozik.
A BF2016 akcióban résztvevő termékeket raktárról rövid átfutási idővel (0-48 óra) szállítjuk.
A meghirdetett akciókkal kapcsolatban további információk az info kukac audioworks pont hu elektronikus levelezési címen vagy a +36-22-769-045, +36-70-426-8234 telefonszámon kaphatók.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...