Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

UAD Apollo Windows alatt - milyen kártya szükséges


fulton

Kérdés

Sziasztok

Elég ködös számomra még ez az Uad Apollo windows alatt témakör.

A legegyszerűbben úgy tudnám megkérdezni:

Adott egy Windows 10 legújabb frissített oprendszert használó PC.

Nekem csak USB 3.0 csatijaim vannak. A kérdés milyen kártyát (linket is ha lehetne) kellene vennem hogy erre a gépre Thunderbolt-os Apollo-t tudjak csatlakoztatni. Mi egyéb szükséges hozzá (esetleges kábel , adapter...stb) 

Gondolok itt pl erre a kártyára:

Vagy

Csak alaplapra integrált USB 3.1 C csatlakozóval menne? Ez esetben milyen alaplapokat keressek, ami képes lenne fogadni az apollo-kat windows alatt?

Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

Nekem ez a téma mindig "bűzlött" egy kicsit.
Ha a beépíthető TB kártya tudja a paramétereket, akkor miért ne működhetne (?)
Erre ki kellene használni egy webáruházas vásárlást, ahol pénz visszafizetési gari van. Csak kicsit kell belefektetni a pénzt, és ha nem működik, vissza kell küldeni a kártyát. Én ilyesmire gondoltam, mert máshogy nem igazán lesz ezzel kapcsolatban tapasztalat. Vagy esetleg valakitől kölcsön kérni, ha van valakinek ilyen.
Nem vagyok gép guru, de ha valamire rá van írva, hogy TB2/3 akkor azt a sebességet/paramétereket tudnia kell(ene).
Most csak hangosan gondolkodtam..

Link to comment
Share on other sites

Az UAD csak alaplapi TB esetén garantálja a működést, de engem is nagyon érdekelne, hogy mi történik viszont ilyen kártyák esetén.
Főleg hogy az UAD által tesztelt és ajánlott konfig sem megy hibamentesen, de az sok mindentől lehet.
Az biztos, hogy aktuális a téma, úgyhogy jó lenne összeszedni a tapasztalatokat.
 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...