Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Superior drummer 2.0


vidor

Kérdés

Sziasztok!

Már egy ideje használom a Superior Drummer-t és eddig ment is rendesen, csak egy kis malőr miatt újra kellett telepítenem és azóta minden alkalommal, ha használni szeretném a zeneszerkesztőn belül egy hibaüzenetet ír ki, és hiába töltöm be a dobhangokat, egyszerűen csend van! Természetesen próbáltam fordítóval kideríteni, hogy mit akar, de egyelőre nem jöttem rá!

Mellékelem az üzit!IMG_1115.thumb.JPG.205de9f8aa90294756a560852cf32817.JPG

Köszönöm előre is!!!

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Nagyon régen használtam Cubase-t, de - szerintem - a lényeg az, hogy az audiot úgy kellene definiálni a cubase-ben, hogy az output-1 sima sztereo kimenet legyen, vagy pedig egy másik sima sztereo outputot kellene definiálni, és a Superior Drummernek az megadni outputnak. A hibaüzenet alapján a hangszer normál sztereo kimenetet "vár el", de nem ilyet kap, hanem sokcsatornásat, ahol minden csatorna mono.

Link to comment
Share on other sites

5 perccel ezelőtt írta Bendi:

Nagyon régen használtam Cubase-t, de - szerintem - a lényeg az, hogy az audiot úgy kellene definiálni a cubase-ben, hogy az output-1 sima sztereo kimenet legyen, vagy pedig egy másik sima sztereo outputot kellene definiálni, és a Superior Drummernek az megadni outputnak. A hibaüzenet alapján a hangszer normál sztereo kimenetet "vár el", de nem ilyet kap, hanem sokcsatornásat, ahol minden csatorna mono.

Ezt okozhatta az, hogy most telepítettem a superior drummer 3-at? Összekavarták egymást?

Link to comment
Share on other sites

22 órája írta Bendi:

Elvileg akár ez is okozhatta, de nem ismerem az adott hangszert.

Letöröltem aj új verziót, de a probléma továbbra is fennáll. Nem csak a cubase-ben hanem a nuendo-ban is ugyanez a helyzet. Hogyan kell átdefiniálni a superior drummer output-ját a zeneszerkesztőben? Sajna nem bírok rájönni.

Köszönöm

Link to comment
Share on other sites

41 perccel ezelőtt írta vidor:

Letöröltem aj új verziót, de a probléma továbbra is fennáll. Nem csak a cubase-ben hanem a nuendo-ban is ugyanez a helyzet. Hogyan kell átdefiniálni a superior drummer output-ját a zeneszerkesztőben? Sajna nem bírok rájönni.

Köszönöm

Bocsi, megvannnn!!! Sikerült!

Köszönöm a segítséget

Link to comment
Share on other sites

Köszi Wolf ezzel kezdtem, amit itt a setting/libraries fülön kiírt eredetileg (a C meghajtón Program Filesx86/CommonFiles/Toontrack/EZDrummer/) .....(amiben  az EZX Funkmaster Clyde és Jabo könyvtár van próbaképpen a kis mérete miatt ), azt átraktam másik meghajtóra és megadtam az utat. Ekkor ez az üzenet "No sound libraries found in selected directory" 

Link to comment
Share on other sites

Annyi kérdésem lenne még, hogy nem-e tudja valaki, hogy az SD3-at miért nem lehet használni cubase 5-ön vagy nuendo 4-en?
Elképzelhető, hogy régebbiek mint a superior és ezért nem ismerik? Pedig a .dll file-t is bemásoltam a könyvtárba, de nem tudok SD3 trackot nyitni mert fel sem ajánlja!

Előre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...