Jump to content
Ménemszól.hu

21 layer ingyen!


djuice

Recommended Posts

9 órája írta djuice:

PC-s zongoristák most tutira mehetnek ezzel a 21 layeres ingyenes VSTi-vel!

https://www.soniccouture.com/en/products/p322-hammersmith-free/

 

Kipróbáltam, hihetetlen hogy ez ingyen van. Szuper a hang, jól személyre szabható a játékmód és kiváló az effekt szekció is! Köszi! 😀

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Én is kipróbáltam. Gyönyörűen szól. És kiváló marketing, mert a FREE verzióban még a reverb-et sem lehet levenni róla.
Így akinek megtetszik a zongora és kell a több funkció, akkor ezt meg fogja venni az akciós 30-40 ezer Ft-ért. Vasban sajnos ilyet úgysem kapni 1-2 milla alatt :(

Szerkesztette Koródi Csaba
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 órája írta Koródi Csaba:

Én is kipróbáltam. Gyönyörűen szól. És kiváló marketing, mert a FREE verzióban még a reverb-et sem lehet levenni róla.
Így akinek megtetszik a zongora és kell a több funkció, akkor ezt meg fogja venni az akciós 30-40 ezer Ft-ért. Vasban sajnos ilyet úgysem kapni 1-2 milla alatt :(

Ha az Fx jelzésre  kattintassz ( a Hammersmith felirat mellett)  akkor tudod eq-zni vagy állítani a reverb-et, 40 féle közül lehet választani és alapvető paramétereket is lehet szabályozni. A szokásos Hall-okon túl van néhány nagyon inspiraítv mint a "stone ghosts". 👻

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 órája írta korgovics:

Ha az Fx jelzésre  kattintassz ( a Hammersmith felirat mellett)  akkor tudod eq-zni vagy állítani a reverb-et, 40 féle közül lehet választani és alapvető paramétereket is lehet szabályozni. A szokásos Hall-okon túl van néhány nagyon inspiraítv mint a "stone ghosts". 👻

Wow, köszi!
Null kilométeres Kontakt felhasználó vagyok. Most tettem fel a Playert csak ez miatt a zongora miatt. Csak annyi jött le belőle, hogy a "ROOM" gomb nem aktív és piros. Na de ennyi reverbbel és ennyi paraméterrel ez rohadt jó buli! :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...