Jump to content
Ménemszól.hu

TC PowerCore DSP kártyák: End Of Life


A/D

Recommended Posts

Biztosan, csak más amikor a cégen belül van architektúra váltás.

Tök jó kedvezményekkel át lehetett állni UAD-2-re.

A szarházi TC meg még a 64 bites átállást sem volt hajlandó rendesen megcsinálni,

így kukába kellett dobni az első generációs kártyát pluginekkel együtt,

mert ahhoz voltak kötve és a másik kártyán már nem mentek.

1st gen kártyám van, és 64bites 7esen fut. Nincs gondom vele.

Link to comment
Share on other sites

"Sokért mérték ezt ahhoz, hogy így álljanak a felhasználókhoz."

Igen, mocsok drága volt eredetileg.

Érdekes, hogy Tonesnak meg megy a régi kártya.

Évekkel ezelőtt kínlódtunk vele és nem emlékszem pontosan, hogy mi volt a gond,

de a lényeg, hogy nem tudom tovább használni az eredeti kártyához kötött plugineket, ha az nincsen a gépben.

Hiába vettem egy új, PCIe kártyát, ami megy gond nélkül, a pluginek nem indulnak el.

Szóval ez elég tróger dolog, akárhogy nézem.

Link to comment
Share on other sites

Megmondom őszintén: Én marhára megvenném a Virust, ha lehetne. Így csak DEMO marad, vagy Virussal megtöltött kártya. Mivel a karim más részei remekelnek, újat nem vennék... De: Van rá módom, hogy a demó visszaszámlálását megakasszam. Csak hiába pakoltam fel az első napokban vagy azóta bármikor a demót, DISABLED... Mivel a kártyán már elhasználták elviekben, és az előző tulaj elmondása alapján. Nem azért csinálnám a demó kifagyasztását, mert kalózkodni akarok. Egyszerűen, mivel a drága hardver ellenére a support xarik ránk, és megölte a saját sok pénzt termelő gyermekét, más ésszerű választás nincs. (azért nem veszek csillióért másik karit) JA igen: Virus plugin más platformon nincs. Ok, TDM-en van, de azért nem veszek HD-s konvertert meg kártyákat egy vagyonért. Nekem VST-ben kéne.

 

Annak idején (másfél éve) ezt azért vettem, hogy a reverb és delay meglegyen, illetve a finalizer hardvert is ilyenformán "lite" verzióban megszerezzem. A reverb, és a többi megvan (bundled), ami a lényeg volt, de a Virus sajnos se megvehetően, se demóban nincs.... Ezt persze eleinte nem tudtam. (shame on me)

 

Arra persze nyitott vagyok, hogy valaki egy szimplán nyers kártyát egy Virussal megpakolva elcserél velem, és arra rá is fizetek szívesen, amennyit ér. De jellemzően olyan kártyák vannak eladóak, amik kb x8asok, és amiken a létező összes cucc rajta van, és nem 2 fillér (érthetően).

 

Így ez a része nagy szívfájdalmam maradt, és valszeg, mivel 2 hét, és licensz szerver se lesz, így is marad.

 

(Virusom amúgy van, csak a VST kényelmesebb megoldás lenne a B Virus recordingolása helyett, de lehet, hogy berágok, és kerítek valahonnan egy Snow-t, aztán probléma VST, és Virus fronton megoldva)

Link to comment
Share on other sites

nekem akkor volt gondom a powercore pcie mk2-vel, amikor asus alaplapban volt. gigabyte-tal es msi-vel csont nelkul ment. nem tudom, van-e osszefugges igy a 32 es 64 bit, valamint a regi kartya nem mukodese kozott...

 

azota egy gigabyte alaplapban van, es sose volt gond 64 bites win7 driverrel.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...