Jump to content
Ménemszól.hu

ZBH06: A visszatérés


A/D

Recommended Posts

Méltó befejezése az évnek a Hit Space részéről az újj ZENEI BALESETI HELYSZÍNELŐK :)  Szeretnénk mindenkinek nagyon boldog és békés Karácsonyt. Mi magunk láttuk, miket vittetek haza az ünnepekre, hát... jó sok boldog óra elé néz többetek  Mi magunk is kedvenc hobbinknak fogunk hódolni az ünnepek alatt. Most pedig peregjenek a kockák, és találkozunk jövőre!  Hit Space signing off..

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

A gyerek megvette az U67 kópiát 1.2M-ért, de nincs hozzá megfelelő lánc, és nincs hozzá megfelelő helyiség. Nekem az jött le hogy baromi fölöslegesen adott duhajkodásból ennyit a mikrofonért, megbukik a dolog. Mondjuk nem hallottam a munkáit, de nem tudom eldönteni hogy szimpi vagy nem szimpi a csávó.

Link to comment
Share on other sites

Neki ISA+RME van, és a közötte lévő leveler hiányzik, ahogy emlékszem a videóra.
Olyan gáz, hogy a duet 2 és minden Apogee csak MAC kompatibilis... Ok, hogy az AD-DA16 megoldható, hogy működjön windows alatt is, de az eléggé zsebbe nyúlós kategória. Ki van ez találva rendesen. Drága Apogee drága Mac-el működik csak. 

Link to comment
Share on other sites

Neki ISA+RME van, és a közötte lévő leveler hiányzik, ahogy emlékszem a videóra.

Olyan gáz, hogy a duet 2 és minden Apogee csak MAC kompatibilis... Ok, hogy az AD-DA16 megoldható, hogy működjön windows alatt is, de az eléggé zsebbe nyúlós kategória. Ki van ez találva rendesen. Drága Apogee drága Mac-el működik csak. 

Van Winre alternatíva. :-) Csak az még drágább. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...