Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Program módban nem működnek a billentyűk.


Vlad

Kérdés

Üdv Urak!

A minap az történt, hogy fogalmam sincs, hogy mi. :DDD Tulajdonképpen semmi olyan műveletre nem emlékszem, ami indokolná a jelenséget. Ez nem más mint, hogy az alsó gisztől (azt is beleértve), program módban nem működnek a billentyűk. Egyetlen hangszín esetében sem. Közvetlenül ezt megelőzve egy rövid ideig egyáltalán nem szólt egyetlen hang sem (összes preset, összes billentyű) program módban. A billentyűk működnek, mert egyéb üzemmódban elindítják, amit kell, de program módban semmi sem történik a hangszínekkel odalenn. Bendi a midi módban sejti a megfejtést, de közelebbit, konkrétumot nem tudott mondani.

Kérném szépen a segítségeteket, hogy mit nyomhattam el (tudtomon kívül), mert kezd "zavarni" a dolog és igen láma vagyok. Előre is köszönet!

(PC3X)

Link to comment
Share on other sites

  • Válaszok 103
  • Created
  • Last Reply

Recommended Posts

Ismerem őket, korrekt háttérvilágításfelújító fóliákat árulnak, de csak azt.

 

Nekem sajnos eltört az LCD, és most van rajta egy egyébként nagyon szép fekete tulipán szerű szétfolyás, és az alja nem látszik.

Éppen még beazonosítható amiket kiír (display teteje), és használható is, mert ennek a problémának semmi befolyása a hangra, meg amúgy is "presetszintinek" használom, de mégis kinézhetne rendesen....:)

 

Sajnos 270 USD+szállítás az egyetlen ajánlat amim van, és még forrasztgathatok is egy fél napot, ami nagyjából a hangszer értékének cca a 2/3-a, így azért meggondolom.

 

Keresek egyébként jó LCD-s, de hibás K2000R-et is, csak az a baj, hogy ezek displayhibán kívül nem nagyon sz@rnak be...:) Mit nekik 20 év....

Link to comment
Share on other sites

Gyanús cég. EL fóliákat árulnak, vagy komplett LED-es világítású LCD-t, esetleg régi, EL LCD-ket? Nem annyira mindegy.

 

Mitől gyanús? Vagy "az a gyanús ami nem gyanús?" - by Tanú :)

 

NeoC - én megpróbálnám - megérdeklődném ezt a cuccot, ugyan most kifogytak belőle, de a gyártó több márka hangszerébe is szállított ilyen Optrex DMF5005-öt!

http://www.shopeio.com/inventory/details.asp?id=775&x=Optrex%20DMF5005N-EB

Link to comment
Share on other sites

A témát lezárom, és átnevezem az indító topic címére, ill. bejelölöm a helyes választ. Így most persze a többi poszt követhetetlen lesz, de ez van. Ha konkrét kérdés van, nyissatok neki egy új topicot, ne pedig egy ilyen gyűjtőbe rakjátok. Most még "csak" 6 oldal, de egy idő után teljes káosz lenne. Thx!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...