Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0
szabado

Behringer UMC404HD

Kérdés

Használta már valaki a Behringer UMC404HD hangkártyát színpadon? Az az igazság, hogy sok jó véleményt olvastam róla és elgondolkodtatott annak ellenére, hogy eddig szkeptikus voltam a márkával kapcsolatban. Viszont csábít az ára, az XLR kimenetek... Élő koncerteken használnám, ahol seq sávokat és néhány VST -t vezérelnék + a bemenetekre ráküldeném a 2 hardver szintimet is, így a keverő funkció is megoldott lenne. + a független fejes kimenet takk jel a dobosnak. Szerintetek? :)

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0

Szia!

Nekem Behringer UMC204HD-m van, pár hónapja vettem. Megbízható, stabil jószágnak tűnik, latencyben is jó. Nekem is fenntartásaim voltak a márkával, de ez meggyőzött, gondolom az UMC404HD is teljesen hasonló ilyen szempontból. Hogy élőben mennyire lesz stabil az mondjuk a gépen is múlik, de az általad leírt setuphoz nagyon hasonlót (a hardver bemenet kivételével) egy kommersz USB hangkártya is igazából elvitte nekem. Szóval nem gondolom hogy problémás lenne.

Hozzászólás megosztása

• 0
2 perccel ezelőtt írta klondyke:

Szia!

Nekem Behringer UMC204HD-m van, pár hónapja vettem. Megbízható, stabil jószágnak tűnik, latencyben is jó. Nekem is fenntartásaim voltak a márkával, de ez meggyőzött, gondolom az UMC404HD is teljesen hasonló ilyen szempontból. Hogy élőben mennyire lesz stabil az mondjuk a gépen is múlik, de az általad leírt setuphoz nagyon hasonlót (a hardver bemenet kivételével) egy kommersz USB hangkártya is igazából elvitte nekem. Szóval nem gondolom hogy problémás lenne.

Köszi a véleményt! Egy Macbook Air lenne a gép hozzá, és tudom, nagy igényekhez nagy kártya illene, de sajnos szűkös a keret.. :) Ezért nézegetem ezt a kategóriát

Hozzászólás megosztása

• 0

H!

A 204-esrol olyan pozitiv kritikat olvastam... valoban szakerto tollabol, hogy csak pislogtam a minosegi parametereken.
nyugodtan vedd meg nem fogod megbannni...

Hozzászólás megosztása

• 0
Ekkor: 2018. 11. 12. at 12:06 írta KraD:

H!

A 204-esrol olyan pozitiv kritikat olvastam... valoban szakerto tollabol, hogy csak pislogtam a minosegi parametereken.
nyugodtan vedd meg nem fogod megbannni...

Megjött a 404-es...Hááááát....este kipróbáltam és a pofám leszakadt :D A legjobb kütyü, ami eddig a kezeim közé került. Pedig volt mindenféle Scarlett, Forte, Steinberg...

Hozzászólás megosztása

• 0
1 órával ezelőtt írta szabado:

Megjött a 404-es...Hááááát....este kipróbáltam és a pofám leszakadt :D A legjobb kütyü, ami eddig a kezeim közé került. Pedig volt mindenféle Scarlett, Forte, Steinberg...

Sejtettem, hogy igy lesz , bar en meg nem talalkoztam vele szemelyesen igy a hasonlitasi alapot sem tudhatom amit emlitesz.
De a tesztek magukert beszelnek:
egyebkent itt egy specko forum ahol kivesezik a parametereket...
https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/budget-dac-review-behringer-umc204hd.1658/

• Like 1

Hozzászólás megosztása

• 0

Én is vettem egy "lótifuti" célokra való 204HD-t a közelmúltban a beépített RME-szett mellé, és valóban teljesen korrekt cucc, még az RME-vel összehallgatva is. Pedig legalább 30x-os árliga-különbségben tolják....

Hozzászólás megosztása

• 0

Ráküldtem a bemenetekre egy Kurzwei zongit + SK-1 Hammondot + VST-k és olyan hangminőség jött ki belőle, olyan dinamika, amit már rég kerestem. Szóval telitalálat :) Remélem, bírni fogja a színpadi munkát is

Hozzászólás megosztása

• 0

Azt megkérdezhetem, milyen a füles kimenete?

Hozzászólás megosztása

• 0
6 perccel ezelőtt írta wolf:

Azt megkérdezhetem, milyen a füles kimenete?

Leszakítja a fejem. Szóval fél állásba vissza kellett vennem. Nagyon erős

Hozzászólás megosztása

• 0

Midi latency-ről tudsz valamit mondani? (Win10)

Előre is köszi!

Hozzászólás megosztása

• 0
5 perccel ezelőtt írta malaga:

Midi latency-ről tudsz valamit mondani? (Win10)

Előre is köszi!

Azt nem tudom sajnos, Mac-el dolgozom. Ott 4ms

Hozzászólás megosztása

• 0
2 órája írta szabado:

Azt nem tudom sajnos, Mac-el dolgozom. Ott 4ms

Roundtrip latency????

Hozzászólás megosztása

• 0
Válaszolta (szerkesztve)

Bocsi, nem...készítettem pár fotót. Én csak 64 sample használok, ennyi elég nekem.

001.png

002.png

003.png

Szerkesztette szabado
  • Like 1

Hozzászólás megosztása

Szólj hozzá! Ehhez regisztrálj, vagy jelentkezz be!

Regisztrált tagság szükséges a fórumon való részvételhez.

Tagság szerzése

Igényelj tagságot a közösségünkben! Mindez pofonegyszerű!

Regisztráció

Jelentkezz be!

Már regisztrált tagunk vagy? Itt jelentkezhetsz be!

Bejelentkezés