Jump to content
Ménemszól.hu
bart42

Uno Analog Synth $199

Recommended Posts

papíron szép/jó, de tetszik a hangja ennek valakinek ? szerintem annyira átlagos, unalmas, hogy az fájdalom.

Hozzászólás megosztása

1 órája írta _cutoff:

papíron szép/jó, de tetszik a hangja ennek valakinek ? szerintem annyira átlagos, unalmas, hogy az fájdalom.

És roppant csúnya is szegényke :)

Hozzászólás megosztása

5 órája írta draco draconis:

Volca imitáció. 

Volca Pluse II :)

szerintem jopofa.

Hozzászólás megosztása

Válaszolta (szerkesztve)

Nem tudom mi ez, hogy szól élőben, milyen a tapintása, mennyire lesz jó kezelni, mennyibe fog kerülni mire ideér, és mikor lehet személyes benyomást szerezni róla, de "csakis ocsmány és szar lehet, mert magyar fórumozó vagyok" ;)  /Irónia/

Szerkesztette Koródi Csaba
  • Confused 1

Hozzászólás megosztása

Válaszolta (szerkesztve)

Ah, hagyjuk már ezt. Ez is már kicsit lejárt lemez, hogy ha valaki nem hurrázik egyből, akkor az csak tipikus magyar fórumozó lehet. Lehessen már véleményt alkotni anélkül, hogy valaki lemagyarfórumozózna utána. Inkább billentsd pozitívba a mérleget, ha neked tetszik és írd meg róla a pozitív benyomásaidat, már ha vannak.

Szerkesztette _cutoff
  • Like 2

Hozzászólás megosztása

Fölöttébb irreális a hurráoptimizmus elnézve az utóbbi évtized hangszeripari "fejlesztéseit".

A negatív kiindulásban pedig az a jó, hogy pozitívan csalódhatunk. :-)

Hozzászólás megosztása

55 perccel ezelőtt írta _cutoff:

írd meg róla a pozitív benyomásaidat, már ha vannak.

Pont ez a lényeg, nem akarom hurrázni, sem fosozni, nem akarok sarkosan letaglózó, vagy alaptalanul magasztaló véleményt írni olyanról amiről nem lehet. Nagy örömmel olvasom majd azokat a véleményeket, amik bármilyen szempontból relevánsak. Csak elszomorít, hogy bárhova kattintok, minden szar, bár még senki nem látta.

• Thanks 2

Hozzászólás megosztása

Aki az itteni hozzászólások miatt "magyarfórumozózik", az nem járt még gearslutzon, redditen vagy más hasonló külföldi fórumon. Szerintem természetes, hogy az emberek elmondják az első benyomásuk alapján született véleményüket, ami a rendelkezésre álló információk alapján született. Később, ha majd lesz több információ, személyes tapasztalat, akkor majd kiegészítik, esetleg átértékelik korábbi véleményüket. Ez így van mindenben és mindenhol.

• Like 1

Hozzászólás megosztása

Látni éppen láttuk. Számomra a Behringer 808 klónja vagy más újabb szintije SOKKAL izgalmasabb, meg az új Dreadboxok. 

Hozzászólás megosztása

Btw az a 199 $ az 244 euro, miután hozzáadódik az áfa. 

Hozzászólás megosztása

Örömmel látom, hogy felülemelkedtetek az üzemeltetők mentalitásán és már itt is ciki a magyarozás.

Hozzászólás megosztása