Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Logic 9 - Enveronment


bazsa82

Kérdés

Sziasztok!

A Logic 9-et szeretném élő koncerteken használni. Az Enveronment beállításához keresek segítséget, elég kevés információt találok ehhez.

Egy speciális beállítást szeretnék létrehozni.

Adott:

- 3 hangszín ( virtual Instrument, pl EXS-24)

- AKAI EWI 4000s (vagy akár bármilyen midi bill.)

- program change-et szeretnék a legalsó 3 hangra, mindengyik hang egy hangszínhez, csatornához legyen kötve

Elvileg a Logic 7-ben már be lehetett ezt állítani, melékelek egy fotót róla.

Sokat keresgéltem a neten, de nem találtam rá megoldást.

Valaki tudna segíteni?

post-176-0-99383500-1300983063_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • Válaszok 133
  • Created
  • Last Reply

Recommended Posts

Húhh, ez tényleg durva és átláthatatlan! De sajna nem tudok megoldást Rájöttem a megoldásra. Két külön Environment ablakot kell megnyitni, ne azonosat mutasson, az egyik Click and ports a másik a mixer. Ha így kötöm össze akkor nem mutatja végig a kábelt. Ezután kell a mixerből a Cilck and ports ablakba emelni az adott sávot és kész :)

Link to comment
Share on other sites

(az előző bejegyzésemet rosszúl írtam, de nem tudom törölni :)

 

Rájöttem a megoldásra. Két külön Environment ablakot kell megnyitni, ne azonosat mutasson, az egyik Click and ports a másik a mixer. Ha így kötöm össze akkor nem mutatja végig a kábelt. Ezután kell a mixerből a Cilck and ports ablakba emelni az adott sávot és kész :)

Link to comment
Share on other sites

Na közben megvan a másik megoldás is, csak nincs már kvótám, hogy több képet töltsek fel ide :growl:

Tehát ez sem bonyolult, csak meg kellett találnom a módját, ha leütök egy billentyűt, akkor ne fix programot válasszon ki, hanem a program számát növelje egyel, és ha már elérte a maxot, akkor utána 0-ra ugorjon vissza...

sustain3all.png

Szóval az első elem egy transformer (increase):

increment.png

Megadjuk, hogy melyik hang legyen a sustain kapcsolója. Szerencsére itt nem kell törődni a velocity értékkel. És ezt a hangot kicseréljük a megadottra. Annyit kell tudni róla, hogy ez egy szám növekedését biztosítja. (Ha a végén a Velocity-t átállítod 124-re, akkor csökkenti az aktuális számot.) Még fontos, hogy Velocity értékként mindig 0-át küld.

Ezt a számot megkapja a meta to program Cable Switcher és átalakítja program change üzenetre:

metatoprogram.png

A fontosabb beállítások: Output az legyen Program, Input pedig legyen Meta valamint a Range az 0 és 1 között legyen, mert csak két kábel közt akarunk váltani.

Következő elem a Cable Switcher. Ez választja szét a sustain on és sustain off üzenet küldést.

CableSwitcher.png

Ennek a beállításainál csak annyi a lényeg, hogy az Input és alatta lévő beállításainak meg kell egyezni a meta to program Output megfelelő beállításaival.

A következő két elem a send sustain on és send sustain off. Ezeknek ugyanaz a beállításuk, csak a Data Byte 2 értéke a send sustain offnak 127 helyett 0.

sendsustain.png

Itt csak annyi történik, hogy az első increment által használt Meta adatot átalakítjuk a megfelelő sustain üzenetre.

Itt meg lehet figyelni, hogy az incrementben beállított 123 Velocity (vagyis Data Byte 2) érték helyett 0-ás értéket kap.

És ennyi lenne... :jig::abe::bbq:

Két nagy előnye van a két gombos előző megoldásomhoz képest:

  • egy gombot használunk csak el
  • a másik minden egyes hang leütésekor küldte pluszban a sustain on vagy sustain off üzenetet. Ez csak egyszer, váltásnál küldi.

 

Nincsenek meg véletlen ezek a fotók? Valamiért nem működik az elmentett sustain beállítás és az biztos segítene kiszűrni anno mit ronthattam el. Most ismét aktuális lenne a téma...

Hálás köszönet!

Link to comment
Share on other sites

Sajnos nincsenek már meg a képek. Próbáltam újra létrehozni, de valamiért most meg nem működik. Azon akadok el, hogy egy hangból nem tudok átalakítani sustain on-ra. Hiába állítom be az értékeket, mindig 0-s értéket küld. Egyébként pedig működne. Egyébként leírhatnád a beállításokat, hátha rájövök, hogy mi a baj.

Link to comment
Share on other sites

Sajnos nincsenek már meg a képek. Próbáltam újra létrehozni, de valamiért most meg nem működik. Azon akadok el, hogy egy hangból nem tudok átalakítani sustain on-ra. Hiába állítom be az értékeket, mindig 0-s értéket küld. Egyébként pedig működne. Egyébként leírhatnád a beállításokat, hátha rájövök, hogy mi a baj.

 

Átküldjem privátba az enyémet, amit anno csináltam?

 

Átmeneti megoldásként úgy állítom be az EXS24,hogy a lehető leghosszabb ideig tartsa ki a mintákat. Ez végülis jó, csak egy hátránya van, hogy nem tudok változtatni a padok hosszúságán.

 

Az is eszembe jutott, hogy az EWI-nek van sustain gombja: (második sor a HEX.)

 

         

64 40h Damper Pedal (Sustain) [Data Byte of 0-63=0ff, 64-127=On]

65 41h Portamento

66 42h Sostenuto

67 43h Soft Pedal

68 44h Legato Footswitch

69 45h Hold 2

     

 

azzal elvileg ki tudnám adni a sustain funkciót, a Reasonben működik is...

Link to comment
Share on other sites

Egyszer kb két éve megoldottam, azóta sajnos a szerveremet törölték, és eltűntek a képek, amin a megoldások voltak. Most meg másodjára már nem tudom megcsinálni. Röviden arról lenne szó, hogy ha leüt egy billentyűt (mármint hangot), akkor bekapcsoljon a sustain, és ha még egyszer leüti ugyanazt a hangot, akkor kikapcsoljon. Tehát ne úgy, hogy addig működjön a sustain, amíg nyomva tartja.
Az én megoldásom most ott akadt el, hogy a transformer a 0 Velocity hangot nem képes átalakítani 127 Velocity-re. Hiába adtam meg neki, hogy fix 127 legyen, mindig 0-t küldött tovább. Egyébként működne amit kitaláltam.

Link to comment
Share on other sites

Közben ideírom az egyszerűbb megoldást amiben nem vagyok bizti hogy műkszik:

1Alternating split transformer mód (ami elvileg váltogat alul felül kapcsolva az infot....

megadod a bejövő note-ot ami sustain lesz megadod hogy vel unequal to 0

és a két oldalán ami kijön

 

2egy transformerre rákötni ami a jeleket átalakítja control ch1 cc64 esre aztán onna mehet egy monitorba hogy lásd mit is csinál

 

 

Másik megoldás:

1

condition splitter megadod a hangot melyik az ami kapcsolja a sustaint

-------------

felül kijön a hang alul meg kijön a többi infó amit kiviszel a midi controllerek egyéb note-ok

 

2

felső végére condition splitter transformer, megadod a bejövő hang adatait. beállod hogy a utolsó paraméter ami a vel az unequal to 0 (itt leválasztja a Note off ot a note onról, és így úgymarad a sustain amit akartunk)
Felül kiadja a NON okat

------------------------

Alul a NOF okat amiket nem kötünk sehova

nekünk csak a felső kell

 

2

Aztán egy követkekező a felsőre kötve:

 

a második Let non matching events pass thru mód transformer

felülre nem kell semmi már bevan szűrve ami kell

 

alul adjuk meg mivé alakítsuk a meta üzenetté bang fader tipsusú, azt csinálja hogy a fader értékét emeli egyel majd ha elérte a felső határt ugorjon az elejére Roll over

 

meta , ch1, 99, 123 valahol a manualban rákeresel hogy meta transformer ott megadja hogy 123 vagy 126

3

ez rákötve egy numerical tipusú fader-re aminek 0-1 a range in bemenet semmi;

kimenet legyen control 0

4

innentől már lesz egy kapcsolónk ami a megadott note onre 0 majd 1, majd 0 majd 1 note on ra

erre a faderre már mehet egy transormer

4.1

ahol megadod hogy a féderből kijövő midi cc 0 át fentre ha értéke 0 akkor

alulra:

control; ch 1, cc 64 (ami a sustain),0

4.2

megégy féder a faderrből ott meg megadod ugyanaszt csak a ha a cc 0 (paramétert); (érték) value 1

 

alulra megadood ugyanazt csk 127et. és ezt a

 

kettőt összerakod egy ornamentbe abból meg a megadott hangszerbe...

 

 

ha bajos megcsinálom neked

Link to comment
Share on other sites

Két éve hasonlóan oldottam meg, csak az infót tartalmazó képeket sajnos letörölték egy külső szerverről:
hozzászólásom linkje: 

 

Két éve én is megtaláltam, hogy a meta 99, velocity 123 növeli, 124 csökkenti az értékeket, de most nem találtam meg, hogy hogyan kell használni.

Közben rájöttem az enyém hibájára, úgy hogy meg is oldottam.
Az volt a hiba, hogy az elején csak a 127 Velocity-vel állítottam a kapcsolót, és nem engedtem tovább ezt a hangot, és 0-s velocity-t próbáltam átalakítani 127-re.
Tehát a végén a két transformernél a Fix 0-s velocity-t nem sikerült átalakítanom Fix 127-re. Egyszerűen mindig 0-t küldött tovább. Szerintem egyébként ez egy hiba. A 127-es velocityvel viszont jól átalakítható.

 

Most úgy próbálkoztam, ami szerintem egyszerűbb, főleg a "kapcsolóra" (ami csak a 2-es és 3-as elem):

  1. transormer - Filter matching events:
    Status = note, Channel = All, Pitch = C2, Velocity = Unequal 127
    Tehát a C2 összes nem 127 velocity hangját megszűröm, mert ennek segítségével fogom kapcsolni a két utat, valamint a sustain be-kikapcsolását
  2. transformer - Copy matching events and apply operation

    Bemenet: Status = note, Channel = All, Pitch = C2, Velocity = 127
    Kimenet: Status = Fix Meta, Channel = Thru, Pitch = Fix 123, Velocity = Thru

    Itt beállítottam, hogy melyik hangra kapcsoljon, és a velocity fix 127 legyen (hogy a leütéskor kapcsolja be, ne a felengedéskor)
  3. Cable Switcher: Itt csak a Bemenetet állítottam át Meta-ra, az -1- értékét 123-ra, és a Range 0-1.

  4. Cable Switcher utáni elemek két ágban:

  • Sustain On transformer: Apply operation and let non-matching events pass thru:
    Bemenet: Status = note, Channel = All, Pitch = C2, Velocity = FIX 127
    Kimenet: Status = Fix Control, Channel = Thru, Pitch = Fix 64, Velocity = Fix 127
  • Sustain Off transformer: Apply operation and let non-matching events pass thru:
    Bemenet: Status = note, Channel = All, Pitch = C2, Velocity = FIX 127

    Kimenet: Status = Fix Control, Channel = Thru, Pitch = Fix 64, Velocity = Fix 0

Két utolsó transformer beállításai megegyeznek, kivéve a kimeneti Velocity-t
Ezután mindkét utolsó transformer mehet bele a sequencerbe.

 

 

Képek

Összes:

9186968468_01a1859e99_o.png

9186968506_da8322fb4d_o.png

9186968538_9cd99f68a6_o.png

9186968594_73e28be688_o.png

9186968632_d86b865038_o.png

9186968688_752a77b650_o.png

Link to comment
Share on other sites

Két éve hasonlóan oldottam meg, csak az infót tartalmazó képeket sajnos letörölték egy külső szerverről:

hozzászólásom linkje: 

 

Két éve én is megtaláltam, hogy a meta 99, velocity 123 növeli, 124 csökkenti az értékeket, de most nem találtam meg, hogy hogyan kell használni.

Közben rájöttem az enyém hibájára, úgy hogy meg is oldottam.

Az volt a hiba, hogy az elején csak a 127 Velocity-vel állítottam a kapcsolót, és nem engedtem tovább ezt a hangot, és 0-s velocity-t próbáltam átalakítani 127-re.

Tehát a végén a két transformernél a Fix 0-s velocity-t nem sikerült átalakítanom Fix 127-re. Egyszerűen mindig 0-t küldött tovább. Szerintem egyébként ez egy hiba. A 127-es velocityvel viszont jól átalakítható.

 

 

Azt tudni kötelező hogy a LOGIC nagyon okosan a 0 értékű Velocitiyt ==== Note OFF nak tekinti. Innentől kezdve bármilyen egyéb automatika note off-á alakítható.

 

Én innen szedtem le a kiinduló tudást. Vannak benne jól leírt pdf-ek. Dióhéjjban. És rátekintést is látsz majd az enviromentre....

http://www.swiftkick.com/

 

itt vannak stepseq-k, lfo-k, és sok sok lehetőség. 

Pl én csináltam egy külső eszközhöz (alesis quadraverb) panelt ami 16 presetből és 8 tekerőből áll. billel váltható presetek stb.

 

16 step fraktálos stepseq-t am 3 modulból sikerült is lemakrózni. Makrozni azért jó mert csomagolást kap, a makró bel felső sarkára építhető egy kezelőfelület, és arra lekicsinyíthető.

és nem lógnak a kábelek össze vissza. Csak sajna logic 4 óta nem enged akármennyit, ezért modulokra kell felosztani ha komolyabb szerkezetet akarsz. Pl velocity step seq, meg pitch step seq nálam külön modul, és azt vezérli egy speciális órajelgenerátor. Ez az amiben a logic utánozhatatlan.....

Érdemes összeállítani egy saját midi felületet, amiben mondjuk megadod egy kapcsolóval hogy éppen melyik midi effektet akarod Vezetni a seq-in objectba. Így követlen felveszed a hangszert performance módon.

Van egy kis hibája a logicnak, az automatika vezérlést jobb szereti nem felvenni, hanem midi effekten hagyni. Megoldható hogy felvegye az automationre azt amit vezérelsz mondjuk egy midi lfo-val. Csak nem lesz olyan részletes a dinamikája, mert a logic automation rendszere védi magát. Azokat így nem érdemes felvenni hanem külön vezérlés kell nekik külön sávra pl.

Link to comment
Share on other sites

Azt tudom, hogy a 0 velocity az a Note Off üzenet (készítettem osx alá midi programot, ahol hexa bájtonként kellett megadni ugyebár az értékeket).
De ami furcsa nekem, hogy a Note Off üzenetet nem tudja átalakítani úgy, hogy az utolsó bájtban 127 jöjjön ki. Szerintem tök mindegy a bemenet, ha én azt a kimenetet akarom, akkor az is legyen. Ezért gondolom, hogy ez egy hiba.

Egyébként kösz a linket.
Kíváncsi lennék, hogy össze lehet-e hozni Logicban (bár biztosan) egy kísérőautomatikás szintetizátort :D.

Link to comment
Share on other sites

Azt tudom, hogy a 0 velocity az a Note Off üzenet (készítettem osx alá midi programot, ahol hexa bájtonként kellett megadni ugyebár az értékeket).

De ami furcsa nekem, hogy a Note Off üzenetet nem tudja átalakítani úgy, hogy az utolsó bájtban 127 jöjjön ki. Szerintem tök mindegy a bemenet, ha én azt a kimenetet akarom, akkor az is legyen. Ezért gondolom, hogy ez egy hiba.

Egyébként kösz a linket.

Kíváncsi lennék, hogy össze lehet-e hozni Logicban (bár biztosan) egy kísérőautomatikás szintetizátort :D.

 

Azt nem tudom mekkora vel 127 ot ad le az a kapcsoló amit sustaint akarsz. DE! Ilyet nem szoktam csinálni. Mert nekünk a note off (vel=0) kell és a note on (1től 127ig vagy nem egyenlő (unequal to 0). Ne beszéljünk bájtokról, mert csak megzavar! Itt szerintem a hiba nálad van. A bug az másképp néz ki azért.

 

Pont arról volt szó hogy toggle- ki be kapcsolót akarsz. magyarán a gomb elengedése a hangszeren nem kell hogy csináljon semmit csak a megnyomás. Az alapokkal vannak nálad gondok, ha jól látom.

 

Meglehet csinálni a kisérőautomatikát, modulokból. Van ugyanúgy harmonizer is. chord progressionnek. stb.

Igaz annyira nem live performance-os, de a Touch Tracks végülis azt a célt szolgálja.

Link to comment
Share on other sites

Arról van szó, hogy bemegy egy C2 hang 0 velocity-vel, azaz Note Off-al. Ezt próbáltam meg átalakítani transformerrel úgy, hogy Sustain On legyen. tehát: Control 64, velocity 127. És amikor monitorral néztem, mindig velocity 0-t küldött tovább. Próbáld ki! Szerintem ennek is ugyanúgy működnie kellene, mert miért ne lehetne átalakítani bármit bármivé?

9189009155_1ea3526334_o.png

Link to comment
Share on other sites

Nincsenek meg véletlen ezek a fotók? Valamiért nem működik az elmentett sustain beállítás és az biztos segítene kiszűrni anno mit ronthattam el. Most ismét aktuális lenne a téma...

Hálás köszönet!

 Na, nem próbáltad ki, amit tegnap felvázoltunk?

Link to comment
Share on other sites

Közben ideírom az egyszerűbb megoldást amiben nem vagyok bizti hogy műkszik:

1Alternating split transformer mód (ami elvileg váltogat alul felül kapcsolva az infot....

megadod a bejövő note-ot ami sustain lesz megadod hogy vel unequal to 0

és a két oldalán ami kijön

 

2egy transformerre rákötni ami a jeleket átalakítja control ch1 cc64 esre aztán onna mehet egy monitorba hogy lásd mit is csinál

 

 

Másik megoldás:

1

condition splitter megadod a hangot melyik az ami kapcsolja a sustaint

-------------

felül kijön a hang alul meg kijön a többi infó amit kiviszel a midi controllerek egyéb note-ok

 

2

felső végére condition splitter transformer, megadod a bejövő hang adatait. beállod hogy a utolsó paraméter ami a vel az unequal to 0 (itt leválasztja a Note off ot a note onról, és így úgymarad a sustain amit akartunk)

Felül kiadja a NON okat

------------------------

Alul a NOF okat amiket nem kötünk sehova

nekünk csak a felső kell

 

2

Aztán egy követkekező a felsőre kötve:

 

a második Let non matching events pass thru mód transformer

felülre nem kell semmi már bevan szűrve ami kell

 

alul adjuk meg mivé alakítsuk a meta üzenetté bang fader tipsusú, azt csinálja hogy a fader értékét emeli egyel majd ha elérte a felső határt ugorjon az elejére Roll over

 

meta , ch1, 99, 123 valahol a manualban rákeresel hogy meta transformer ott megadja hogy 123 vagy 126

3

ez rákötve egy numerical tipusú fader-re aminek 0-1 a range in bemenet semmi;

kimenet legyen control 0

4

innentől már lesz egy kapcsolónk ami a megadott note onre 0 majd 1, majd 0 majd 1 note on ra

erre a faderre már mehet egy transormer

4.1

ahol megadod hogy a féderből kijövő midi cc 0 át fentre ha értéke 0 akkor

alulra:

control; ch 1, cc 64 (ami a sustain),0

4.2

megégy féder a faderrből ott meg megadod ugyanaszt csak a ha a cc 0 (paramétert); (érték) value 1

 

alulra megadood ugyanazt csk 127et. és ezt a

 

kettőt összerakod egy ornamentbe abból meg a megadott hangszerbe...

 

 

ha bajos megcsinálom neked

El tudnád küldeni? Köszönöm...

Link to comment
Share on other sites

Két éve hasonlóan oldottam meg, csak az infót tartalmazó képeket sajnos letörölték egy külső szerverről:

hozzászólásom linkje: 

 

Két éve én is megtaláltam, hogy a meta 99, velocity 123 növeli, 124 csökkenti az értékeket, de most nem találtam meg, hogy hogyan kell használni.

.....

 

ez sajnos nem működik, aszerint csináltam amit itt leírtál, a cables switch nem kapcsol át, és hiába kapcsolom kézzel, nincs sustain sem... :(

Link to comment
Share on other sites

Közben azon morfondírozok, hogy lehet hogy nem lenne egyszerűbb használni a HOLD gombot az EWI-n? Reason alatt kiválóan működik, a LOGICban nem, pedig nincs letiltva a beállításoknál.

 

Az is igaz hogy akkor nem tudnám az megcsinálni, (hacsak nem iktatunk be egy másik szűrőt, ami kiiktatja a sustaint a lead hangszínnél)

 

Az eredeti elképzelés az hogy alul sustainnel felépítek egy akkordot, vagy harmonia memorival beállítom a harmóniát, ezt kitartja, és felette egy másik lead hangszínnel pedig szólózok... remélem érthető...

Link to comment
Share on other sites

ez sajnos nem működik, aszerint csináltam amit itt leírtál, a cables switch nem kapcsol át, és hiába kapcsolom kézzel, nincs sustain sem... :(

 A cable switchnél beállítottad bal oldalt az Input alatt két sorral lejjebb a 123 értéket? (ahogy a képen is van)

Kézzel átállítva biztosan nem fog működni, mert nem a switch értékére váltja a sustaint.

Link to comment
Share on other sites

 A cable switchnél beállítottad bal oldalt az Input alatt két sorral lejjebb a 123 értéket? (ahogy a képen is van)

Kézzel átállítva biztosan nem fog működni, mert nem a switch értékére váltja a sustaint.

át, többször is leellenőriztem. A héten nincs nálam más csak az ewi... az is lehet hogy master keyborddal működik...

szerintem a legjobb és biztos megoldás ha valahogy mindig csatolni tudnátok a logic fájlt... 

 

HÁLÁS KÖSZÖNET!!!

Link to comment
Share on other sites

estefelé ahogy géphez kerülök megcsinálom

 

Nem értem amúgy a note off-a miér csinálja ezt...kipróbálom nálam is hogy mi a helyet ezzel..

Egyébként miér pont a note off kel neked?

Ha ez nm működik egyszerűbb másképp megoldani mint erőltetni at ami nem működik. vagyis:

condition splitter

c2 unequal to 0 fent kijönnek a nemnullák

alul a nullák

onnantól meg átalakíthatod amivé csak akarod egy másik transformerrel.

a logic fájlt becsatolom jpegként ha engedi

Link to comment
Share on other sites

Nagyon fontos, hogy amit én írtam, ott jelenleg a C2 hangra és 127 Velocity-re vált csak. Ha ettől kisebbet küldsz be, akkor nem működik.
Egyébként feltettem dropboxba: https://www.dropbox.com/sh/x8606g1nukqjo5l/2iu4rdGEYq

Mondjuk valószínűleg fogsz kapni sok hibaüzenetet, hogy nincs meg az elmentett hangkártya, midi eszközök, de ettől nem kell megijedni :D

Link to comment
Share on other sites

estefelé ahogy géphez kerülök megcsinálom

 

Nem értem amúgy a note off-a miér csinálja ezt...kipróbálom nálam is hogy mi a helyet ezzel..

Egyébként miér pont a note off kel neked?

Első körben azt csináltam, hogy a 127 velocityvel váltottam a kapcsolót, majd ezt ki is szűrtem még az elején. Így a sustain már csak a Note Off üzenetet látta. Ezért akartam  úgy megoldani. De most így utólag tudom, hogy hibás elképzelés volt, mert rögtön kellett volna, hogy be/kikapcsoljon a sustain, ha leütöm a gombot, és nem akkor amikor felengedem.

Link to comment
Share on other sites

Ok, ez tényleg egyszerű.
Egyébként még egy apróbb szépség hibája van, hogy a C2 Note off kimegy, arra kellene még egy szűrő. És ha azt betesszük, akkor ugyanannyi elemből áll, mint az enyém. De tényleg akkor is egyszerűbb! :)
Nem értem ezt az alternatív split működését. Egyszerűen kap egy üzenetet, és akkor az egyiken, majd a következő üzenetet a másikon küldi, és a következőt megint a következő vagy első kábelen?

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom hogy kimegy e..azt nem néztem...kissebb bugok előfordulhatnak. Az alternating split-et pont toggle dolgokra találták ki,azt amit mondtál még nem próbáltam...hogy akövetkezőn küldenéha bekötsz ki kell próbálni. Lehet hogy így lehet emulálni külön rotaló voice-okat. Ami az analóg polifón szintikre volt jellemző. Mondjuk egyiket egyik szintibe a másikat a másikba-...

Ok, ez tényleg egyszerű.
Egyébként még egy apróbb szépség hibája van, hogy a C2 Note off kimegy, arra kellene még egy szűrő. És ha azt betesszük, akkor ugyanannyi elemből áll, mint az enyém. De tényleg akkor is egyszerűbb! :)
Nem értem ezt az alternatív split működését. Egyszerűen kap egy üzenetet, és akkor az egyiken, majd a következő üzenetet a másikon küldi, és a következőt megint a következő vagy első kábelen?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...