Jump to content
Ménemszól.hu

Az igazi MŰVÉSZET! Csak igényeseknek!!!


Mityulábátyi

Recommended Posts

  • Válaszok száma 104
  • Created
  • Last Reply
5 órája írta axon.dust:

 

Ez egész érdekes....

Nem mondom, hogy mennék erre a performanszra, de a noise-drone műfajt ő azért elég komolyan gondolja. És, ahogy látom nem is kíméli magát....:) Ha már performansz, akkor "odarakja".....

Azért én megkülönböztetném a "performansz", illetve a "live-show/koncert, stb." műfajt. A performansz NEM zenei produkció, hanem "valami", amiben esetleg van valami zaj/zene IS, és ennek következtében nem mint koncertet, hanem mint valamiről szóló "előadást" kell értelmezni, és általában ez csak ott a helyszínen tehető meg, szaggal, fröcsögő izzadtsággal, hangerővel, stb. Videón visszanézve nem ugyanaz.

Egyébként meg innen nehezen tudható, hogy egy japán lélek mit próbál meg bemutatni egy osakai szakadt művházban. Ahogy elnézem a közönség reakcióit, ők "értik". A Japán gettókban ez nyilván időszerű, és aktuális mondanivaló.

Link to comment
Share on other sites

9 órája írta AAkos:

Az "akadémikus HÖLGY" style-nál ez mérföldekkel jobban teljesít, de még így is nagyon messze van az értékelhető kategóriától ! A virtuóz gitártechnika mindenesetre több mint figyelemreméltó. ;-) 

Virtuóznak semmiképp sem virtuóz, de a videosávtól eltekintve, értékelhető. Ti. jó hallgatni.

Link to comment
Share on other sites

Felteve, ha meztelenul adod elo ezeket, nagy nyilvanossag elott. Talan azt is be kell vallalnod, hogy kozben szinten pucer bombazok acetilennel ugraltatjak a golyoidat, de sztem megeri. Persze az is lehet, hogy nem gazdagszil meg, de akkor is be fogjak linkelni a videodat sokan, sokfele.

Link to comment
Share on other sites

És most pedig hallgassátok Alvin Lucier - I Am Sitting In A Room szerzeményét. Hogy tetszik-e nekem? Nem! Hogy akadémikus szerző-e? Lucier 2007-ben elnyerte a Plymouth Egyetem Művészeti Doktori fokozatát. A Wesleyan Egyetem zenei professzora sokáig. Szerzés ideje: 1969.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...