Jump to content
Ménemszól.hu

"Asszed otthon vagy?" sorozat: Vásárlói levél


A/D

Recommended Posts

Az alábbi levelet kaptuk egy kedves ügyfelünktől a pénteki napon, amit nem tudunk nem közzé tenni. Íme:

===============================================================

Név: Minde György

E-mail cím: ….

Tárgy: Nord Leadva 2szer.

Dátum: 09.30.2011 / 02:51:37

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Mindenki valaki!

Belémhasított a múlt.Biztos tudnának segíteni.

Vásároltam a 90-es években az első North 1-esből egy pirossat. Többre nem emlékszem.

Viszont a minap láttam hogy másik van már ugyanebben a színben. Biztos ezért is hívják ezeket színtetizátornak nem? Érdekes.

Szerintem jó volt a régi nekem bőven ha emlékeznék.

Például azt kérdezem meg hogy ha most vennék egy típust és a régire akarok emlékezni, akkor ki lehet belőle szerelni ami nem kell? A kettest át tudom festeni, az nem aggaszt.

Nincs kedvem a billentyűkhöz, viszont látom hogy amihez nincs billentyű azon nem látom.

De főleg hogy rakjak kőkereket rá és fanyávogtatót?? Nem látom a kivágást a helynek.

És még annyi ha bekapcsolom akkor mi az a sok hangerő gomb? Nem?

Nekem még nagyon jó a szándékom és kérem hogy segítsenek ebben továbbra.

Hornyák Bálintot mondta egy barátom leginkább Önök közül.

És még a szerelőtől kérdezem maguknál hogy ha leolvasztom a hűtőt, az belehallatszik a felvételbe?

Nagyon kedvesek és várok!

Régi vásárlójuk.

Minde Gy.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem meg egy szinte művészi igénnyel megírt szatirikus levél a zenész/hangszer kapcsolatról, a hangszeripar fejlődéséről, illetve a házistúdiók és az ezekből kijövő "művek" technikai, művészi igényéről....:)

Mindezt egy "mindegy" fedőnevű hobbista szájába adva...:))

Utolsó mondat: kattan-e az elektromos rendszer a lakásban, ha leáll a hűtőszekrény kompresszora?...:)))

Zseniális....

Link to comment
Share on other sites

Már megijedtem, hogy ekkora a sötétség és senki sem érti...bár szerintem nem az elektromos rendszer kattanására gondol a tisztelt szerző, hanem az olvadás zajára:-))).

Ha valaki nem ért meg elsőre valamit, akkor az már sötétség?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...