Jump to content
Ménemszól.hu

Korg PS-3300 FS


g0001

Recommended Posts

30 perccel ezelőtt írta Bendi:

Most pont azt támasztottad alá, hogy igazam van. Az összes felsorolt dolog arra utal, hogy volt kreativitás, volt ötlet és volt tudatos megvalósítás. 

De felőlem mindenki azt tekint művészetnek, műalkotásnak, amit akar. Szíve joga. De hadd ne kelljen már nekem pár önjelölt sznob miatt lelkesen bólogatnom bármihez is!

Na, latod, ez az amivel teljesen egyet lehet erteni.

De a kifogasolt hozzaszolasod pont arrol szolt, hogy majd Te megmondod (szo szerint irtad, hogy objektiv), hogy mi a muveszet vagy mi nem az. Az meg olyan korokat es olyan figurakat idez, akiktol teged is kiraz a frasz.

Ranezesre Picasso elismert kepeit (pl Guernica) is siman megrajzolna/festene egy (szuksegszeruen retardalt) 3 eves, es megsem... Es pl az megint szubjektiv, hogy szerintem Picassonak minel kevesbe ismert egy kepe, annal jobb, de ez szubjektiv, es annyit jelent, hogy nekem annal jobban tetszik.

Es igazad van, nem kell bologatnod semmihez, de magas lorol megfejteni az igazsagot, plane egy ilyen temaban, ugyanannyira nem kell, mert nem lesz igazad.

Link to comment
Share on other sites

7 perccel ezelőtt írta V László:

A kedvenc példám erre. Amikor új volt még én is félművelt sznob zenélgető voltam, így én is az "URSTN mi ez a vinnyogó szar" véleménnyel illettem. 
Később viszont rájöttem, hogy itt nagyon nem szokványos poppos, de tudatos dolgok történnek, így rájöttem mi az oka a 12 éve tartó hype-nak és a TOP1 örökzöld KPOP státusznak.

 

KIRALY!

K-POP-ozzuk ossze a topicot, jobbat nem tudom hogyan tehetnenk vele :D

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2024. 01. 25. at 13:32 írta V László:

A kedvenc példám erre. Amikor új volt még én is félművelt sznob zenélgető voltam, így én is az "URSTN mi ez a vinnyogó szar" véleménnyel illettem. 
Később viszont rájöttem, hogy itt nagyon nem szokványos poppos, de tudatos dolgok történnek, így rájöttem mi az oka a tizensok éve tartó hype-nak és a TOP1 örökzöld KPOP státusznak.

 

Azért ez messze jobb mint pl. Ariana Grande, szóval érthető. De hogy Ariana Grande zenéjén mit szeretnek, arra éppúgy nem jöttem rá, mint a sok tipikusan magyar kappan/fahangú 2000-es évek énekprodukcióinak szeretetén, vagy a most divatos, és nagyot menő, se énektudás, se dalszöveg-ritmus tudás előadó zabálásán, aki minden ütemhangsúly nélkül pöcegödörmély magyar-angol keverék nyelven okádja valami cincogó autotune-os herélt sound/voice-al a híg fos vackokat. :D

Link to comment
Share on other sites

14 órája írta draco draconis:

Azért ez messze jobb mint pl. Ariana Grande, szóval érthető. De hogy Ariana Grande zenéjén mit szeretnek, arra éppúgy nem jöttem rá, mint a sok tipikusan magyar kappan/fahangú 2000-es évek énekprodukcióinak szeretetén, vagy a most divatos, és nagyot menő, se énektudás, se dalszöveg-ritmus tudás előadó zabálásán, aki minden ütemhangsúly nélkül pöcegödörmély magyar-angol keverék nyelven okádja valami cincogó autotune-os herélt sound/voice-al a híg fos vackokat. :D

Nem Ariana-t fogom vedeni azzal, ha kiallok a modern popcsajok mellett.

 

Szerkesztette faceeasyg
Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2024. 01. 24. at 23:40 írta wax83:

Fantasztikus ez a fórum. Bármi is legyen az indító téma, legkésőbb a harmadik komment után indul

a szarozás és az egymásra licitáló okoskodás. Mindig ugyanúgy, ugyanazokkal, korrekten kiszámíthatóan. Imádom!

Ezt észre se vettem. :D

Azért egy privátban fenyegetőző, más cuccait leszarozó nicktől ez komoly hozzászólás volt.

Van akinek olyan vastag a bőr az arcának nevezett bőrkeményedésen, hogy flex kellene hozzá... :D

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

30 perccel ezelőtt írta draco draconis:

Ezt észre se vettem. :D

Azért egy privátban fenyegetőző, más cuccait leszarozó nicktől ez komoly hozzászólás volt.

Van akinek olyan vastag a bőr az arcának nevezett bőrkeményedésen, hogy flex kellene hozzá... :D

Valakivel összekeversz én nem fenyegetőztem soha privátban sem sehogy.

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

2 perccel ezelőtt írta wax83:

Valakivel összekeversz én nem fenyegetőztem soha privátban sem sehogy.

"Egyszer megütöd a bokád, ki tudja kinek fogod megadni a címed aztán majd nézel nagyokat :) van pár profilom. Lehet egy nagyon komoly, szimpatukis érdeklődő pont én leszek:) "

Ezt mondjuk te írtad nagyon "bátoran".  Pont nekem és pont tőled. És most meg szépen letagadod: ügyes :D

Gyerekek, ez a csávó nagyon "meleg", ilyen pszichopata módra hazudozni, azért kemény dolog. Én bárki helyében nagyon messzire elkerülném.

 

Link to comment
Share on other sites

41 perccel ezelőtt írta draco draconis:

"Egyszer megütöd a bokád, ki tudja kinek fogod megadni a címed aztán majd nézel nagyokat :) van pár profilom. Lehet egy nagyon komoly, szimpatukis érdeklődő pont én leszek:) "

Ezt mondjuk te írtad nagyon "bátoran".  Pont nekem és pont tőled. És most meg szépen letagadod: ügyes :D

Gyerekek, ez a csávó nagyon "meleg", ilyen pszichopata módra hazudozni, azért kemény dolog. Én bárki helyében nagyon messzire elkerülném.

 

Én nem írtam ilyet az biztos. Valakivel összekeversz mondom.. Milyen felhasználó írta ezt? 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 órával ezelőtt írta faceeasyg:

Na ugye, hogy a K-POP a legjobb, ami tortenhet ezzel a topic-kal? :D

Én szeretem a K-POP-ot... Lehet hogy félreérthető voltam.

A nedvesre waxolt dolgokat viszont itt nem. Azért durva amit ez a csávó a nickje megmentéséért művel. Most már nem tetszik neki, hogy napvilágra került, hogy mekkora bolondgomba kötsög. Bocs,'csög.:D :D

Szerkesztette draco draconis
Link to comment
Share on other sites

1 órája írta wax83:

Én nem írtam ilyet az biztos. Valakivel összekeversz mondom.. Milyen felhasználó írta ezt? 

Ahha. És te mint fő szószólja annak hogy másokat szarozol, az se te vagy, ugye? :D

Nem lennék a helyedben, sem a családtagjaidéba sem. Veled együttlétezni egy örök skizo élmény lehet :D

Link to comment
Share on other sites

1 órával ezelőtt írta draco draconis:

A nedvesre waxolt dolgokat viszont itt nem. Azért durva amit ez a csávó a nickje megmentéséért művel. Most már nem tetszik neki, hogy napvilágra került, hogy mekkora bolondgomba kötsög. Bocs,'csög.:D :D

Ebbe valtozatlanul nem folynek bele.

Link to comment
Share on other sites

Mondjuk eredetileg én is ezért jöttem ebbe a topikba, és azt hiszem ez még nem volt:
 

Nagyon retro-vintage kinézetű és gyönyörű cucc, de nekem egy milla fölött biztos nem kellene. Még a Moog One is jobban megéri szerintem.

Szerkesztette draco draconis
Link to comment
Share on other sites

2 órája írta faceeasyg:

Ha már orgona: maradok Bachnál. Tudom, alulművelt vagyok! :)

De felőlem nyugodtan halgassa bárki állandóan ezt. Nem tilos. ;)

Van egy színdarab ötletem.

2x56 perc otthon a címe. Két felvonás. Becsukod a szemed, és elképzeled, hogy a tök üres színpadot bámulod 56 + 56 percig. Nálam lehet rá jegyet venni. Egy jegy 30.000 Ft. Mennyiségi kedvezmény 5 db felett 20%.

Az ár tartalmazza a teljes szövegkönyvet elektronikus formában. (1 üres A4-es oldal pdf)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 órája írta Bendi:

...

Ja, Bach az jo (szubj), nekunk megteszi. :)  Sot ez a "mu" eredetiben, kb fel oraban, is lehetett elvezheto, es ebben a formajaban is vegulis jol prezentalja az emberi elet rovidseget, mulandosagat.

A szindarabodhoz, sok sikert, orommel latom, hogy kreativan allsz a kerdeshez. En nem kerek jegyet, de aki kivancsi mindenkeppen vegyen!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 órája írta Bendi:

Van egy színdarab ötletem.

2x56 perc otthon a címe. Két felvonás. Becsukod a szemed, és elképzeled, hogy a tök üres színpadot bámulod 56 + 56 percig. Nálam lehet rá jegyet venni. Egy jegy 30.000 Ft. Mennyiségi kedvezmény 5 db felett 20%.

Az ár tartalmazza a teljes szövegkönyvet elektronikus formában. (1 üres A4-es oldal pdf)

Szívesen beszállnék duettben hmm? :)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...