Jump to content
Ménemszól.hu

David Guetta Masterclass


xbitz

Recommended Posts

  • Válaszok száma 351
  • Created
  • Last Reply

Még szerintem Cutoff is idetartozik. :goodjob:

 

 

Kösz hogy beveszel a bandába :DDD

 

Mostanában épp állok le a cigivel (nem ajánlom senkinek egyik napról a másikra elhagyni !), így sokszor biztos nem tűnnek túl barátságosnak a hozzászólásaim (nem is vagyok az mostanában, rohadék nikotin, bár sose szoktam volna rá, LOL)

 

/on

Link to comment
Share on other sites

Kösz hogy beveszel a bandába :DDD

 

Mostanában épp állok le a cigivel (nem ajánlom senkinek egyik napról a másikra elhagyni !), így sokszor biztos nem tűnnek túl barátságosnak a hozzászólásaim (nem is vagyok az mostanában, rohadék nikotin, bár sose szoktam volna rá, LOL)

 

/on

:DIsten hozott a Techno Cosa Nostra-ban! :D Elektro Maffia!

Link to comment
Share on other sites

A 90es években lehetett pletykákat hallani dj szett alatti orális kielégítésekről (asszem egy régi westbam interjúban olvastam erről), ami valljuk be technikailag eléggé nehezen kivitelezhető a hölgy számára, főleg ha a DJ úr fel-le táncikál a zene ütemére közben vagy el-el fordul, hogy lemezt cseréljen. :)

 

 

(megígérem ennél lejjebb már nem züllesztem a színvonalat) :D

Link to comment
Share on other sites

A 90es években lehetett pletykákat hallani dj szett alatti orális kielégítésekről (asszem egy régi westbam interjúban olvastam erről), ami valljuk be technikailag eléggé nehezen kivitelezhető a hölgy számára, főleg ha a DJ úr fel-le táncikál a zene ütemére közben vagy el-el fordul, hogy lemezt cseréljen. :)

 

 

(megígérem ennél lejjebb már nem züllesztem a színvonalat) :D

Igen, tapasztalatból mondom:stúdióban kényelmesebb...! :D

DE ott is vigyázni kell a cuccra...!!!

Link to comment
Share on other sites

A 90es években lehetett pletykákat hallani dj szett alatti orális kielégítésekről (asszem egy régi westbam interjúban olvastam erről), ami valljuk be technikailag eléggé nehezen kivitelezhető a hölgy számára, főleg ha a DJ úr fel-le táncikál a zene ütemére közben vagy el-el fordul, hogy lemezt cseréljen. :)

 

Ezesetben Dídzsé Úr mozgását az adott célfeladathoz kell optimalizálni, és a pulthoz képest előre-hátra kell ugrálnia. :)

Link to comment
Share on other sites

Kösz hogy beveszel a bandába :DDD

 

Mostanában épp állok le a cigivel (nem ajánlom senkinek egyik napról a másikra elhagyni !), így sokszor biztos nem tűnnek túl barátságosnak a hozzászólásaim (nem is vagyok az mostanában, rohadék nikotin, bár sose szoktam volna rá, LOL)

 

/on

 

Szurkolok! Mondanám, hogy próbáld meg az elektromos cigit, de nekem nem vált be. Az vált be, hogy nem gyújtok rá. :)

Link to comment
Share on other sites

Művészet vs. nyomogatás témában: nekem az a véleményem, hogy művésznek azt lehet nevezni aki kitanult (vagy oktatásban vagy autodidakta módon) egy szakmát annak mélységeiben is, sok-sok (de legalább tíz-tizenöt) éve foglalkozik vele úgy, hogy már készség szinten és mint alkotói eszközt tudatosan használja, hozzátesz valami plusz értéket és esetleg egyedit, tiszteletreméltót alkot. Számomra ez a művész definíciója (nem a lexikonban található definíció persze :-)).

Link to comment
Share on other sites

Művészet vs. nyomogatás témában: nekem az a véleményem, hogy művésznek azt lehet nevezni aki kitanult (vagy oktatásban vagy autodidakta módon) egy szakmát annak mélységeiben is, sok-sok (de legalább tíz-tizenöt) éve foglalkozik vele úgy, hogy már készség szinten és mint alkotói eszközt tudatosan használja, hozzátesz valami plusz értéket és esetleg egyedit, tiszteletreméltót alkot. Számomra ez a művész definíciója (nem a lexikonban található definíció persze :-)).

 

Nem értek egyet. Vannak született tehetségek is. 

Link to comment
Share on other sites

Nem értek egyet. Vannak született tehetségek is. 

 

Született tehetségnek is kell tanulnia.

Mozart is tanulta a zenét :-)

 

Született tehetség ahhoz kell, hogy másként lásd/használd a dolgokat de bizonyos tudást így-vagy úgy meg kell szerezni hozzá hogy tudd mihez képest (azért írtam az autodidakta módot is).

Link to comment
Share on other sites

Akkor sem a tanultság a művész definíciója szerintem.

 

Nem feltétlen, de a szerény művész aki nagyot alkot, tanult is, de legalább van véleménye a témáról :D

Ha szigorúan vesszük persze a művészet egy önkifejezési forma. De pl. nem nevezném művésznek a vászonra csináló festőket sem. Sokkal inkább azokat, akik bár tudnának Rembrandtot festeni mert megvan a technikájuk hozzá, mikor festenek, keresik az egyedi utakat.

Link to comment
Share on other sites

Nem feltétlen, de a szerény művész aki nagyot alkot, tanult is, de legalább van véleménye a témáról :D

Ha szigorúan vesszük persze a művészet egy önkifejezési forma. De pl. nem nevezném művésznek a vászonra csináló festőket sem. Sokkal inkább azokat, akik bár tudnának Rembrandtot festeni mert megvan a technikájuk hozzá, mikor festenek, keresik az egyedi utakat.

 

Ezzel egyet tudok érteni.

 

De a 171-es komment nem a művész definíciója. Legfeljebb egy kiegészítés a művész definíciója mellé, és nem is minden esetben igaz.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...