Jump to content
Ménemszól.hu

David Guetta Masterclass


xbitz

Recommended Posts

Amúgy szerintem bárki pozitívan és fogékonyan áll bármilyen általad feszegetett téma tanulmányozásához, amennyire ezt a topik olvasóinak ideje és érdeklődésük mélysége engedi/diktálja és amennyire érdeminek tűnik az adott téma tanulmányozása. Szó nincs arról, hogy senki nem érdeklődik a tudomány fejleményei iránt, de talán ösztönzőbb lenne mindenki számára, ha az arrogáns lehülyézések helyett a mondandód alátámasztása érdekében szorítkoznál a forrásmegjelölésre, esetleg rövid összefoglalóra, hisz nem mindenkinek van ideje minden részterület mélységi tanulmányozására. Így a kioktatás információközléssé transzformálódhat és a veszekedés egy mindenki számára építő beszélgetéssé alakulhat esetleg.

Link to comment
Share on other sites

  • Válaszok száma 351
  • Created
  • Last Reply

Ha javasolhatnám tedd meg a megfelelő lépéseket a nyilvánvaló kényszerbetegséged kezeltetése irányába, mielőtt túlzottan elhatalmasodna. Ezt tényleg a te érdekedben mondom. Egyszer majd talán meg is köszönöd, hogy felhívtam rá a figyelmed, de inkább ne tedd, nem várom el. :)

Ó duli-fulika, meglepő hogy ezt éppen te mondod. Most visszaolvava milyen jól elleveleztél magaddal anno :D Milyen érdekes! : DDDD

Link to comment
Share on other sites

Amúgy szerintem bárki pozitívan és fogékonyan áll bármilyen általad feszegetett téma tanulmányozásához, amennyire ezt a topik olvasóinak ideje és érdeklődésük mélysége engedi/diktálja és amennyire érdeminek tűnik az adott téma tanulmányozása. Szó nincs arról, hogy senki nem érdeklődik a tudomány fejleményei iránt, de talán ösztönzőbb lenne mindenki számára, ha az arrogáns lehülyézések helyett a mondandód alátámasztása érdekében szorítkoznál a forrásmegjelölésre, esetleg rövid összefoglalóra, hisz nem mindenkinek van ideje minden részterület mélységi tanulmányozására. Így a kioktatás információközléssé transzformálódhat és a veszekedés egy mindenki számára építő beszélgetéssé alakulhat esetleg.

 

Én csak ma annyi forrást adtam hogy már lassan patak leszek vagy folyó. :D :D

 

Te adtál már emlékezeted szerint bármi forrást? Ugye hogy nem... Ez volna a pozitív hozzáállás?

Link to comment
Share on other sites

Ha ezeket a kommenteket David Guetta olvashatná, beszarna a röhögéstől vagy sírna inkább... :(

Én sírok, megint a magyar mentalitás került előtérbe a normális hangnem helyett.

 

Hát azt hiszem én is ezzel kezdtem itteni negatív pályafutásomat aka David Guetta vs Hamvas Béla

 

Pedig engem pont hogy érdekelt volna Guetta akár így akár úgy pro és kontra. Egyébként a zabhegyezők társasága most pont hidegen hagyna. :D

 

Mondjuk Pityut le mínusz pontozni elég meredek dolog volt erre. Észlényhez illő... "congrat" a tisztelt betonfej fórumtársnak! Éljen a pontháború: én le (vissza)nulláztam!

Link to comment
Share on other sites

Attól még, hogy valaki arrogáns, kioktató és pökhendi, még nem lesz okos.

De az ellentéte sem, igazából nem ettől függ ki mennyire kompetens egy témában.

 

Sőt, az igazán okos, tehetséges emberek szerények...

Tudnék mutatni ellenpéldát. Van olyan személy aki 6x durvábbakat szólogat be mint draco, ennek ellenére az érveit nem tudják cáfolni.

Egy témában való szakértelem és az udvariasság nem feltétlen kéz a kézben járó tulajdonságok. Az, hogy illedelmesen társalogjunk az egy amolyan emberi szükséglet. Ha valaki beszól nekünk akkor automatikusan védekező pozíciót veszünk fel és rögtön a személyeskedésre kezdünk el koncentrálni az érdemi mondanivaló helyett.

Link to comment
Share on other sites

Ó duli-fulika, meglepő hogy ezt éppen te mondod. Most visszaolvava milyen jól elleveleztél magaddal anno :D Milyen érdekes! : DDDD

 

Két (vagy 3? több biztos nem volt) priv üzenet küldése egy sessionön belül mióta önlevelezés ? mindegy. A lényeg, hogy én legalább nem akarok rendőr létemre professzornak tűnni, ugyanis rám ezek közül egyik sem igaz, rád viszont mindkettő. Mondjuk szóltak többen is, hogy jobban járok, hanem szólok hozzád, mert tökéletesen reménytelen eset vagy, azt hiszem igazat kell adjak nekik.

Link to comment
Share on other sites

Ha valaki beszól nekünk akkor automatikusan védekező pozíciót veszünk fel és rögtön a személyeskedésre kezdünk el koncentrálni az érdemi mondanivaló helyett.

 

Szerinted draco őrmester (esetleg tizedes, vagy zászlós?) mondanivalójából mennyi számít érdeminek ? Valaki tényleg kigyűjthetné, én nagyon kevés hsz-ára emlékszem, ahol közölt is valamit, nem csak másokat hülyézett, de ezekben is bőven voltak nyilvánvaló önellentmondások, amikre már rá is világítottam. 

Link to comment
Share on other sites

Meg olyan bölcseletek, hogy az agy a leginkább fejlődőképes szervünk.. ki gondolta volna, hogy nem maradunk meg csecsemő szinten :DD ill. hogy a nyugati egyetemek tehetős diákjai agyserkentő szerekkel élnek, nyilván agyműködést serkentő szerekről sem hallott még senki, kösz draco, hogy leereszkedtél megosztani  ezeket az információkat. :D Meg a négerek iqja alacsonyabb, mindez csak így... olvass már vissza miket hablatyoltál össze, 80% plain bullshit, vagy tök nyilvánvaló 3. osztályos ismeret, vagy spekuláció, tudományos kísérletekkel kimutathatatlan, de tényként közölt állítások (1-2 oldallal előrébb a reál vs humán témakörben)

Link to comment
Share on other sites

Szerinted draco őrmester (esetleg tizedes, vagy zászlós?) mondanivalójából mennyi számít érdeminek ? Valaki tényleg kigyűjthetné, én nagyon kevés hsz-ára emlékszem, ahol közölt is valamit, nem csak másokat hülyézett, de ezekben is bőven voltak nyilvánvaló önellentmondások, amikre már rá is világítottam.

Az, hogy ebben a topicban mi számít érdeminek nem lesz egyszerű eldönteni, nincs is igazán egy meghatározott témája a beszélgetéseknek. Át lehetne nevezni a témát "A nagy véleményosztó topic"-ra :) mert lényegében ez megy itt, az éppen aktuális témákról az emberek elmondják a véleményüket, amivel szerintem nincs is baj.

A kérdésedre a válaszom: mivel kötetlen témákról megy itt a diskurzus legyen minden olyan hozzászólás/mondat érdemi ami állít valamit és nem személyeskedés. A személyeskedő hozzászólásokat kezelje mindenki a saját belátása szerint.

ui.: kérném a téma freestyle fórumba történő áthelyezését :)

Link to comment
Share on other sites

Hát cutoff csákó, én visszanéztem a postjaimat  - csak kicsi önkritikát gyakorolva :gym: - és hát teljesen furcsa, mert neveket, valós visszaellenőrizhető infokat szolgáltattam. Szinte majdnem minden esetben Einsteintől Kurzon át akármiig. Amit te csuklómozdulatból valami "szánalmas legalja tudásnak" minősítettél. Más mondjuk erre simán elküldene téged a duli-fuli sértődős és zabhegyezős stílusoddal bárhová, ahol nem jó.

 

Még mindig érdemi linket vagy cáfolatot várok TŐLED, ha már ilyen nagy mellénnyel vagy. Vagy Mr. Cutoff VÉLEMÉNYE némi-nemű zabhegyezéssel már éppen elegendő, ekvivalens? Hol van tőled bármi érdemi? Hahó, be tetszik fogadni ezt a kérdést? El jut az értelmezőközpontig?

 

Szerintem nem jut be. Vagy ha igen, akkor elég furcsa lehet a személyiséged. "Dracotól kell kismillió link, forrás, meg igazolás, neki minden egyes postjában igazolni kell minden betűt, tőlem nem kell egy se..." Congrat ezért a gondolkodásmódért :goodjob:

 

Egyébként nem szokatlan, ez TIPIKUS zabhegyezőéknél.

 

El tudom képzelni hogy a zabhegyező gittegylet mely tagjai vannak számításban, akik téged óva intettek :D Ennek ellenére biztos van valami defekt, mert már mondom ezen kívül is párszor megígérted hogy utsó post, nálam is ilyet írtál privátban oszt' mégis. Ez valami furcsa perverzió lehet nálad ugye? Esetleg félni is kell tőled?! Hát én is óva intem a zabhegyező gittegyletet, hogy jön draco oszt majd jól megmondja :stuff: ...

De a freestyle topik jó ötlet.  :thumbsu: 

 

Ja, az meg nem is te voltál, úgyhogy értéket még nem tudtál felmutatni.

Link to comment
Share on other sites

David Guetta egy nyálas, kitalált xar...pont azzal indult a topic, hogy milyen baromságokat okoskodik.Egy.

Kettő:Utána itt az értelmesebbje a zenéről, tehetségről, stb. beszélgetett, míg pár főokos elsőként a "miért írok naranccsal", majd a robotokkal jött! :D

Link to comment
Share on other sites

Visszakanyarodva picit a mónikasó előtti egyik témára ("ősök a technozenében") a minap találtam egy nagyon érdekes felvételt, sajnos youtube vid nincs hozzá. 82es darab, de tisztára ugyanazokkal a szanaszéttört dobstruktúrákkal operál, mint a 90es évek idm zenéi és a trekk második felében egy nagyon gonosz 303 line is felcsendül. Happiness Boys - Meat Parade a címe. Érdemes levadászni, ha valakit érdekel az ilyesmi.  

Link to comment
Share on other sites

Nna, már megint eleget kell tenni "népszerű" a feladatomnak :stuff: Amiben érdekes a dolog az az, hogy a mítoszok milyen terjedési tényezővel bírnak a valósághoz képest. :D

 

Szóval ez egy közhelyes tévedés hogy valakinek a személyiségében alakító tényező lenne az hogy hogy bal agyféltekés vagy jobb agyféltekés. Nincs olyan hogy "vki bal vagy jobb agyféltekés". Ez egy népszerű és félrevezető mítosz. A brain-spiltting sem erről szó - éppen ezért. És ez a teszt éppen ezért hát viccnek is rossz. Már a kérdések száma is meglehetősen láma egy komolyabb pszichológiai probléma eldöntéséhez.

 

Ugyanilyen népszerű mítosz hogy az átlag ember csak kb. 10%-át vagy valami hasonló mértékben használja az agyát. A 100%-át használja az ember, csak különböző aktivitással. Mellesleg már a korábbi fórumon is írtam hogy aki az agyának 100%-nak rendelkezésre álló összes neuron kapacitását egyszerre aktiválja, az valszeg vagy éppen meghal vagy éppen 100%-os epilepsziát él meg, amilyent szerint még nem is látott az orvostudomány. Talán a totális elektrosokk lehet hasonló vagy mint amikor villám csap az emberbe.

 

És éppen ebből kiindulva is mítosz/urban legend ez a "bal vagy jobb agyféltekés" dolog. Ha valaki ehhez linket kér akkor besírok. Vagy odaadom neki a google linkjét, netánt ha jobban érdeklődik a SOTE felvételi jelentkezéses linkjét :D

 

Ugyan itt "írták" egyesek, hogy milyen közhelyszerű dolgokat írok le, mint pl. az agy dinamikus változása. Ehhez képest simán benyelik ezt a mítoszt. Ha ez ilyen közhelyszerű hogy az agy a legdinaikusabban megváltozni képes szervünk, akkor hogy-hogy nem jöttek rá arra az egyszerű tényre (elviekben kikövetkeztethető is akár), hogy ha valamivel intenzíven foglalkozni kezdünk, akkor az mind a jobb mind a bal agyféltekében "helyet csinál magának". Tehát ha én "stratégiával" vagy "matematiával" foglalkozok, akkor egyszerre lesz jelen a bal és jobb agyféltekében is.

 

És úgy mellesleg mi van a balkezes emberekkel? Náluk ez fordítva van? És mi van azokkal akik előbb balkezesek voltak utána jobbkezesek? Akkor ők totális zavarodottságban élik le az életüket? Nem.

 

De ezért mertem volna óvatosan a megsüketült illetve megvakult emberek példáját hozni...

 

ON:

 

És már megint hol vagyunk David Guettától... Tudom: sz@r. De akkor szeretnék ettől a sz@rtól minimum kétszer olyan jót hallani a minősítőktől. Linket kérek hozzá. Mit kérek: KÖVETELEK!

Link to comment
Share on other sites

Nna, már megint eleget kell tenni "népszerű" a feladatomnak :stuff: Amiben érdekes a dolog az az, hogy a mítoszok milyen terjedési tényezővel bírnak a valósághoz képest. :D

 

Szóval ez egy közhelyes tévedés hogy valakinek a személyiségében alakító tényező lenne az hogy hogy bal agyféltekés vagy jobb agyféltekés. Nincs olyan hogy "vki bal vagy jobb agyféltekés". Ez egy népszerű és félrevezető mítosz. A brain-spiltting sem erről szó - éppen ezért. És ez a teszt éppen ezért hát viccnek is rossz. Már a kérdések száma is meglehetősen láma egy komolyabb pszichológiai probléma eldöntéséhez.

 

Szerintem ezt a játékot senki nem vette komolyan.

Link to comment
Share on other sites

bal kézről szoktattak jobbkezességre.  Mindenesetre jobbosabb eredményt vártam. :/

 

Ezt hogy érted?

Pl. az a kérdés, hogy tedd a kezedet a fejedre, az pont nálam az a kéz volt, ami épp nem az egéren nyugodott. Mivel jobb kezes vagyok, és az az egéren volt, így a bal kezem tettem a fejemre.

Így ez akkor inverz eredményt ad, nem? Vagy ti az egeres kezeteket tettétek a fejetekre? :)

A többi kezes kérdés meg alapból azt hozta, hogy melyik kezes vagyok.

 

Mi volt ebben a szoktatás?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...