Jump to content
Ménemszól.hu

Akai Rhythm Wolf


wolf77

Recommended Posts

Nem valószínű. Nem szoktak direkt lejáratni egy terméket a megjelenés előtt, inkább csigáznak. Így kipróbálni sincs kedvem.

Szerintem csak nem vágják, hogy milyen hangokat kellene kitekerni egy demóhoz.

Bár lehet pont azért van maxra tekerve a lecsengés a lábon, hogy ne tűnjön fel, hogy nem ütős + észrevegyük egyáltalán. :P

Ha valaki ezzel zenét csinál nekem, emelem kalapom.

Link to comment
Share on other sites

  • Válaszok száma 98
  • Created
  • Last Reply

Ha valaki ezzel zenét csinál nekem, emelem kalapom.

Én is.

Bár ugye a zene fogalma elég tág.

A minőség sem feltétel, elég ha valami droglegalizációsantifa ragázást hosszáteszel és máris az index címoldalán fognak dicsőíteni, hogy mennyire igényes :D

Kérem a mínuszokat, büszke vagyok rájuk!

Link to comment
Share on other sites

Én sem értem, mi a probléma Kilobeat hozzászólásával. Nem lehet negatív véleménye? Sima eszmefuttatás. És ha negatívat fogalmaz meg a videóval, annak készítőivel kapcsolatban, azt miért veszi itt magára bárki? Ez olyan, mintha moziból kijövet azt merném mondani, hogy szar volt a film, erre megvernének :) 

Amúgy a videó jó minőségű képre és hangra is és sztem sem inspiráló egy cseppet sem. Tehát vagy a gép gyenge, vagy valóban nem egy igazi "szintigengszter" elé sikerült letenni. Majd kiderül a következő videó alapján.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Idézet magamtól:

"Amúgy a videó jó minőségű képre és hangra is és sztem sem inspiráló egy cseppet sem. Tehát vagy a gép gyenge, vagy valóban nem egy igazi szintigengszter elé sikerült letenni. Majd kiderül a következő videó alapján."

Kiderült . . . a gép gyenge :)

Link to comment
Share on other sites

Jujjj, de borzasztó ez! :stuff: Még a monotribe is simán alázza, pedig az olcsóbb. Egyértelműen felejtős.

uriten , ez fölösleges ipari hulladék termelés...

hhahhaha szétröhögtem magam rajta... BASSLINE DUBBED OVER LATER :D

kár volt... igéretesnek nézet ki a dolog de ez Rythm Fail nem WOlf :F

Link to comment
Share on other sites

Az elrontott hangszerekből lesznek később legendák. Most majd senkinek nem kell, aztán 10 év múlva aranyárban lesz :D

 Ez amúgy valóban így van. Sok mai magyar, aki valamikor fikázta, vagy azt sem tudta, hogy mi az analóg szinti, vagy idejétmúltnak tartotta, az ma isteníti pl. a TB-t, TR-t. :D

Link to comment
Share on other sites

 Ez amúgy valóban így van. Sok mai magyar, aki valamikor fikázta, vagy azt sem tudta, hogy mi az analóg szinti, vagy idejétmúltnak tartotta, az ma isteníti pl. a TB-t, TR-t. :D

"Sok mai magyar".... ?????????? :stuff: Hogy mi?????? :D Sok mai némettel meg sok mai ááámerikaival mi van? Hogy jön ide a magyarság??? ..... és mi van a sok tegnapi magyarral???? :D  Anyááááámmmm borogasss!!!! :lolu:

Link to comment
Share on other sites

"Sok mai magyar".... ?????????? :stuff: Hogy mi?????? :D Sok mai némettel meg sok mai ááámerikaival mi van? Hogy jön ide a magyarság??? ..... és mi van a sok tegnapi magyarral???? :D  Anyááááámmmm borogasss!!!! :lolu:

 Nos úgy jön ide, ha már nem érted meg, hogy sokan MAGYARok, akik MA osztják az észt az analógról, azok régebben(főleg az újabb divathullám és net előtt) nem tudták mire való, vagy leszólták(mondván nem dobgépes :D)!

A nyugatiak röhögve vitték ki az országból húgyért-xarért az analógokat.

 Ennyi....Mit nem lehet ezen érteni??? :growl:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...