Jump to content
Ménemszól.hu

A TRILÓGIA TELJES: Arturiáék bejelentik a RACKBRUTE-ot


A/D

Recommended Posts

  • Válaszok száma 242
  • Created
  • Last Reply
41 perccel ezelőtt írta apart man:

Nincs a neten elérhető saját zeném.

Így könnyű osztani az észt meg követelni. Esetleg valami önkritikus izé nincs nálad kéznél: még jól jöhet.Ismerek hasonló fickót hasonló bátorsággal osztja az észt. 

Valóban, a soundcloud eléggé ingyen van alapesetben. Ha már van pár száz követőd akkor kapsz ajándék perceket is mint én...

Link to comment
Share on other sites

56 perccel ezelőtt írta apart man:

Az észt te osztod, én annyit írtam, hogy tetszik egy lemez. Most még kiegészítem annyival, hogy a Reason egy fos. Önkritikáról olvasni tőled pedig meglepő és mulatságos is egyben.

Ez aztán apartman méretű arc. :D

Figyelj már kiscsákó, elhiszem hogy nagycsákó szeretnél lenni, de ez már kissé komikusan öntökönszúró a részedről. 

gyanítom hogy hörögve  követeled a mintákat, mert neked valamiért a saját füled csak dísznek van, ráadásul volt is már ezerrel korábban minta hogy minimum hogy kéne ezeknek a vackoknak szólnia, de te a hörgésen kívül mást nem nyújtasz. 

A hitelességed egynémely politikuséval vetekszik emiatt. Tudom hogy egy ingatlan tárgyú személyt ez nem kell hogy zavarjon, node az, hogy ezen felül még bal kézzel is nyúltál a tálba az egyszerűen felháborító. 

Majd ha összehozol egy olyan Reason 10 szintű demót akármiből - neked szabad lesz analóg szinyót is használni - akkor abbahagyhatod a fogyasztó zselé arcra történő kenegetésének eszközölését. Oksa? :D:D

Link to comment
Share on other sites

43 perccel ezelőtt írta Lacika:

2001 óta azt használom (mostmár vasakkal is mióta a 7-es verzióban megjelent a midi out) itt az SC-m, nincs master, de még jó mix sincs mivel nincs pro lehallgatásom, majd ezt hozzáértő hangmérnök megoldja ;) Vannak hiànyosságok a daw-ban, de szerintem 20percet nem töltöttél el a cucc elött. Fikázni így könnyű...

Nincs a rezsóval semmi baj. Az első verzió óta hűen használom, szépen fejlődik. Ismerni kell a gyengéit és akkor lehet vele élni fájdalmak nélkül, sok-sok boldogsággal. Le nem cserélném. Amúgy Lacika, nagyon jók a zenéid. :) Eddig is hallgattam őket, csak nem vertem nagy dobra. ;) Respect!

Link to comment
Share on other sites

Faszhosszúság RULEZ! Yikes!

Nekem meg Roland System szarság járt nálam az első Reasonok körül mint óvatosan jeleztem. 1999 májusban az első Triton tulaj voltam, még oktattam is erre régivágású zenészeket.

Oszt egyébként az egyik kolleganak köszönhetően amúgy a világ szintijeinek a fele megfordult nálam 2002-2005 között. Állandóan tele voltam mindenféle vintage és nem vintage cuccokkal (pölö a Korg Polisix a világ legszarabb analógjai közé való és érdeklődve látom hogy aranyáron hirdetik :D :D)

És amúgy ki a jó életet érdekel ez, ha arra nem képes az ember hogy ingyen netre feltegye a szarságait?

Főleg hogy jött egy 20 éves forma kissrác és ingyen szofttal jobbat csinált álmában mint az úri közönség a csilliárdos vackaival.

 

Link to comment
Share on other sites

38 perccel ezelőtt írta apart man:

Valószínű. Mikor kijött a "REZSÓ" :D, már volt a sufniban ESI32 Turbo, S1000, Alpha Juno 2, Pulse, BassStation, meg ilyenek, azóta Trinity, MS2000, Nordok, 2, Modular 1-2, Q, Supernova, W-30, DSS-1, Virus b,c, K1000-2000 stb. jártak nálam és eszembe sem jutott a "rezsi", így valahogy nem is szerettem bele...

Andomedád nem vót? Studio Electronics ATC SE1x? Moog Voyager? Mert azok csak kommersz  vackok ami felsoroltál: egy igazi hangszersznobnak akkoriban ezek voltak. Úgy érzem te csak szeretnél közénk tartozni.... :D

Link to comment
Share on other sites

32 perccel ezelőtt írta apart man:

Még Atariztam Cubase-zel, aztán VST32, Sound Forge... ma már lehet senki nem is ismeri ezeket. Igaz legalább 15 éve csak nagyon kevés, jóformán semmi idő jut zenére. Pontosabban semmi. Az Eat static lemez pedig tetszett, mondjuk Banco de Gaia Last train to Lhasat szerettem és arra emlékeztet kicsit a hangulata meg a címe is!

Én úgy emlékszem hogy asztal sarka alá tettük ezeket az izéket hogy ne billegjen annyira. Ugye hogy azért voltak ezek?

Hát engem meg a hörgőmetál zsémoll etűdjére emlékeztet. Mert Banco de Gaia kissé etno-world sampling matyi volt.  Nem modulármatyi.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...