Jump to content
Ménemszól.hu
idioty

Ménemszól.hu

Recommended Posts

Tableten, ill. telefonon hem látszik a baloldali "Naptári bejegyzések" sáv, nem lehet érzékelni, hogy mi frissült a fórumbejegyzésekben. Nem lehetne csinálni egy mobil, ill. egy teljes nézetet, hogy ezeken az eszközökön is jól lehessen használni a fórumot? …vagy az a dolog csak nálam jelentkezik?

Hozzászólás megosztása

Tableten, ill. telefonon hem látszik a baloldali "Naptári bejegyzések" sáv, nem lehet érzékelni, hogy mi frissült a fórumbejegyzésekben. Nem lehetne csinálni egy mobil, ill. egy teljes nézetet, hogy ezeken az eszközökön is jól lehessen használni a fórumot? …vagy az a dolog csak nálam jelentkezik?

bal alul van egy mobilos skin : IP.Board Mobile - a Smink csere alatt - , az más kérdés, hogy müxik-e

Szerkesztette xbitz

Hozzászólás megosztása

bal alul van egy mobilos skin : IP.Board Mobile - a Smink csere alatt - , az más kérdés, hogy müxik-e

Igen, próbáltam, sajna az sem jó!

Hozzászólás megosztása

Igen, próbáltam, sajna az sem jó!

Az utolsó hsz-ok láthatóak csak nagyon lent.

Hozzászólás megosztása

nem tudom írta-e már valaki a következő javaslatot:

főoldalon, jobboldalt a fórum "utolsó hozzászólások" részt meg e lehetne e esetleg e úgy e csinálni e, hogy ha pl rákattintok az "utolsó hozzászólások" feliratra, akkor egy új oldalon időrendben megjelenik mondjuk 50 fórumtéma?

így most a legfrissebb 8 látszik csak, viszont vannak olyan érdekesebb témák, amik esetleg lejjebb kerülnek és figyelmen kívül hagyódnak, mert nincsenek jól látható helyen.

Hozzászólás megosztása

főoldalon, jobboldalt a fórum "utolsó hozzászólások" részt meg e lehetne e esetleg e úgy e csinálni e, hogy ha pl rákattintok az "utolsó hozzászólások" feliratra, akkor egy új oldalon időrendben megjelenik mondjuk 50 fórumtéma?

így most a legfrissebb 8 látszik csak, viszont vannak olyan érdekesebb témák, amik esetleg lejjebb kerülnek és figyelmen kívül hagyódnak, mert nincsenek jól látható helyen.

erre egy +1, mert olyan mennyiségű al- és al-al fórum van, hogy én sem követem már a különböző thread-eket, ha kicsúsznak a legutóbbi 8-ból.

ehhez kapcsolódik, hogy túlságosan szét lett aprózva az egész fórum. nem látom sok hasznát annak, hogy minden nagyobb szintetizátorgyártónak meg DAW-nak külön al-(al)-fóruma van, ehhez túl kicsi itt a fórumozók száma. a mostani fórummotornak már van olyan jó a keresője, hogy ne legyen baj abból, hogy ha nagyobb, összefoglalóbb al-fórumok lennének csak. 

Hozzászólás megosztása

Ha be vagytok jelentkezve, akkor a 'Lista az új tartalomról' gomb nagyjából erre szolgál. Viszont én is támogatnék valami más megoldást, mert csak akkor szoktam bejelentkezni, ha hozzászólok, egyébként csak olvasni szoktam, bejelentkezés nélkül, és akkor valóban fennáll ez a probléma, tehát én is örülnék egy ilyesmi lehetőségnek.

Hozzászólás megosztása

kib: köszi, ez eddig egyáltalán nem tűnt fel.

mindenesetre attól még áll a javaslat is :)

Hozzászólás megosztása

...nincs szerkesztés gomb? na mindegy.

szóval az előzőhöz még csak annyit, hogy a "lista az új tartalomból" nem teljesen egyenlő azzal, hogy "legutóbbi hozzászólások". mivel amit most ide írok, az nem kerül bele az új tartalomba, legalábbis számomra mert nekem már nem új tartalom. ugye? :)

Hozzászólás megosztása

...nincs szerkesztés gomb? na mindegy.

szóval az előzőhöz még csak annyit, hogy a "lista az új tartalomból" nem teljesen egyenlő azzal, hogy "legutóbbi hozzászólások". mivel amit most ide írok, az nem kerül bele az új tartalomba, legalábbis számomra mert nekem már nem új tartalom. ugye? :)

Valóban nem kerül be, mert azt már olvastad, és minden más is kikerül, amit bejelentkezve elolvastál. De ha jön új hozzászólás, akkor visszakerül. Végül is jól működik ez nagyjából, tényleg csak annyi a baj vele, hogy be kell hozzá jelentkezni (mert személyre szabott). Szóval bejelentkezés nélküli alternatíva is jól jönne sokaknak szerintem.

Ha hozzászólás szerkesztése meg csak egy ideig működik, úgy tudom (valahol feljebb le is van írva, hogy pontosan mennyi ideig).

Hozzászólás megosztása

Valóban nem kerül be, mert azt már olvastad, és minden más is kikerül, amit bejelentkezve elolvastál. De ha jön új hozzászólás, akkor visszakerül. Végül is jól működik ez nagyjából, tényleg csak annyi a baj vele, hogy be kell hozzá jelentkezni (mert személyre szabott). Szóval bejelentkezés nélküli alternatíva is jól jönne sokaknak szerintem.

Ha hozzászólás szerkesztése meg csak egy ideig működik, úgy tudom (valahol feljebb le is van írva, hogy pontosan mennyi ideig).

Még az is a baj vele, hogy nem ergonómikus a "gomb" megjelenése. Érdekes logika, hogy alatta 10 cm-rel pedig van egy "Utolsó hozzászólások" menüpont tök más tipográfiával, de nagyon hasonló funkcióval.

Hozzászólás megosztása

Tök jó lenne, ha mobilos böngészésnél az utolsó hozzászólások lennének legfelül, és nem kéne olyan sokat legörgetni hogy látssam volt e esemény a fórumon. Magamból kiindulva azt gondolom, hogy mindenki azt nézi elsősorban és nem a kategóriákat/főtopikokat böngészgeti át nap mint nap új hozzászólásokra vadászva :)

Hozzászólás megosztása

Hamarosan teljesen új Ménemszól lesz (IPB 5-ös verzió), akkor mindent újrabeszélünk :)

Hozzászólás megosztása

Mármint megint új motort/felületet kap, vagy csak kisebb update lesz?
Egyébként a sorrendről én is kérdeztem ezt régen, viszont igaza volt A/D-nek, hogy ha valaki újonnan olvas egy topicot, akkor valószínűleg az indító hozzászólásra kíváncsi (egy-két kivételtől eltekintve), viszont ha valaki kap egy értesítést, akkor az egyből az olvasatlan üzenethez dob. Részemről jól van ez így, bár ha lehetne állítani, meg jobb lenne! :)

Hozzászólás megosztása

ja én nem a hozzászólások topikon belüli sorrendjéről beszélek. ha megnyitod az oldalt van itt jobboldalon egy kis box ami "utolsó hozzászólások" névre hallgat. én mindig azt nézem, hogy lássan melyik topicban volt új poszt mióta utoljára ittjártam.

na, ha mobilról nyitod meg az oldalt, ez a kis box a lap aljára kerül és 23-mat kell scrollozzak, hogy elérjek odáig.

szerintem kényelmesebb lenne ha ez a box lenne legfelül, és a "főtopikok" (hírek, kúgelblitz, stúdió fórum stb...) csak utána.

de akkor majd visszatérünk rá a frissítés után :)

Hozzászólás megosztása

Válaszolta (szerkesztve)

Vmi gebasz vagy átalakítási bug van az oldallal, mert először html kódos elemek jelentek meg betöltésnél a szövegekben, meg rendszeresen 2 percenként kéri hogy lépjek be! (???)

Szerkesztette DeMarco

Hozzászólás megosztása

Vmi gebasz vagy átalakítási bug van az oldallal, mert először html kódos elemek jelentek meg betöltésnél a szövegekben, meg rendszeresen 2 percenként kéri hogy lépjek be! (???)

Nemnem :) A Blogbejegyzéseimet a Ménemszól autómatikusan húzza be a Blog.hu-ról. Ott közzéteszem és kis idő elteltével itt is megjelenik, csak a html kódok is benne vannak és elég vacakul néz ki. Amikor meglátom, hogy megérkezett, akkor itt belemegyek és rendbeteszem. Szóval amikor először nézted, akkor még nem volt időm megcsinálni, amikor meg megjavult, addigra végeztem vele itt manuálisan :D

Hozzászólás megosztása

Van itt vhol az oldalon olyan hogy TAG cloud? Sajna az aktuális TAG-eket csak adott cikkeknél látom felbukkanni, gyűjtőhely sehol.

Hozzászólás megosztása

Nem éppen menemszol.hu, hanem hitspace.hu-val kapcsolatban írnék. Küldtem be termékhez véleményt. Jó hosszút. Most ahogy elolvastam, több helyen is látom, hogy hiányzik egy-egy betű. Nem hiszem, hogy ennyiszer kihagytam volna betűt. Mármint arra gondolok, hogy biztosan előfordul néha, de nem 6-7-szer! Vakon gépelek 10 újjal, látom amit írok rögtön, így csak észrevenném a hibát. Ráadásul helyesírás ellenőrzőt is használok írás közben, és ráadásul (még egyszer ráadásul :D) még egyszer át szoktam olvasni, amit beküldök, nehogy értelmetlen mondat maradjon benne. Szóval kérdezném én, hogy nincs valami baj a hozzászólások beküldése/elfogadása közben?

Hozzászólás megosztása

Nem éppen menemszol.hu, hanem hitspace.hu-val kapcsolatban írnék. Küldtem be termékhez véleményt. Jó hosszút. Most ahogy elolvastam, több helyen is látom, hogy hiányzik egy-egy betű. Nem hiszem, hogy ennyiszer kihagytam volna betűt. Mármint arra gondolok, hogy biztosan előfordul néha, de nem 6-7-szer! Vakon gépelek 10 újjal, látom amit írok rögtön, így csak észrevenném a hibát. Ráadásul helyesírás ellenőrzőt is használok írás közben, és ráadásul (még egyszer ráadásul :D) még egyszer át szoktam olvasni, amit beküldök, nehogy értelmetlen mondat maradjon benne. Szóval kérdezném én, hogy nincs valami baj a hozzászólások beküldése/elfogadása közben?

Sztem alapból az egész cég kicsit be van dögölve. Múlt héten nyitva sem voltak, kérdésekre meg jó ideje nem válaszolnak az oldallal kapcsolatban sem! Szomorú!

Hozzászólás megosztása